Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elfogadható a társada...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható a társadalom számára, ha én kizárólag egyedül akarom leélni az életem a számítógépemmel?

Figyelt kérdés
Nekem nem lenne probléma, ha nem közeledne felém senki, csak nem akarom hogy elmebetegnek nézzenek.

2018. márc. 26. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Te dontesed. Te eleted. Masnak beleszolasa nincs. Ha bemeszolnak, szard le.
2018. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindenki leszarja
2018. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted hol érdekeli ez a társadalmat? Sehol. Maradj csak a számítógépednél, legalább annál több csaj jut nekem :D
2018. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Felőlem egy turmixgéppel is leélheted.
2018. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Pont leszarja mindenki.

Szomszéd férfi ilyen, nem érdekel senkit.

2018. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
én nem szarom le skizoid személyiségzavarod lehet
2018. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Max a rokonok cseszegetnek vele, nem?
2018. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
#3: hol írta, hogy férfi?
2018. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Mit értesz elfogadás alatt? Szingliadót nem fognak rád kivetni, ebben biztos lehetsz. Nem fognak erőszakkal kizavarni a húsvéti legényvásárra. Nem kell sárga csillagot hordanod. De az embereknek meglesz rólad a véleménye, rokoni találkozón biztosan kibeszélnek, a fiatalabbakat biztosan veled fogják ijesztgetni, hogy ugye nem akarsz olyan lenni, mint a Gamer Pista bácsi? Szóval elfogadják, de nem hagyják szó nélkül.
2018. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Magánügy. A te életed, a te döntésed. Senkinek nincs joga beleszólni, hogy hogyan szeretnéd élni az életedet.


Miért foglalkozol azzal, hogy ki mit gondol erről?

2018. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!