Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 éves nő vagyok. Van élettársam ugyan,de csak amolyan érzelemmentes. Viszont megtetszett egy másik férfi,de hiába adok felé jeleket,nem kezdeményez irányomba. Mi tévő legyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 18:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
87%
Ilyenkor miért nem szakítasz az élettársaddal és próbálkozol te a másik férfinál? Ha szakítanál vele az sokkal korrektebb lenne, mert akkor már nem lennétek egy pár. Az oké, hogy a te életed már tönkre van bhaszva, de miért kell másét is?
2021. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
56%

Megpumpál párszor, azt mehetsz a dolgodra.

Ezért akarsz eldobni egy kapcsolatot?

2021. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
88%

Én hasonló helyzetben vagyok, hasonló életkorban. Annyi tapasztalatom már van, hogy ha egy ilyen élethelyzetben a férfi veszi a jeleket, akkor olcsó r.ibancnak gondol és max. egy menetre akar majd. Olyan is van, aki persze megláthat benned valami értéket, de azért a többség ilyen felállásban olcsó nőnek fog gondolni. Ha meg nem gondol olcsó nőnek, akkor nem fogja érteni a jeleidet.

Én most emiatt fogok elveszíteni valakit, vagyis részben emiatt. Soha nem fogja tudni, mennyire tetszett nekem, mert megértettem, hogy ahhoz, hogy emberszámba vegyenek, el kell válnom. Őt talán többre is értékelem annál, hogy megpróbáljam, vevő lenne-e a titkos szerető szerepre. Ilyenkor bennem is elindul egy folyamat, amiben elkezdem megvetni az illetőt, ahogyan ő is engem és ezt az utat nem akarom még egyszer bejárni. Megmarad nekem egy majdnem szerelemnek, amit el kell engednem, de legalább úgy fog rám visszaemlékezni, mint egy tisztességes nőre. Elmúlt már az az idő, amikor elhittem, hogy bárki megérti az indokaimat, ami miatt nem tudok elválni.

Egy élettársi kapcsolat egyébként pláne nem elfogadható indok arra, hogy az ember háremet tartson. Persze lehetnek megélhetési gondok, de akkor is. Ez így nem fog menni. Senki semmire se fog téged becsülni így. Én nagyon szomorú vagyok, mert már 5 évvel ezelőtt elválhattam volna, ha nem lettek volna akkora akadályok és akkor lehet, hogy Ő is nyitottabb lett volna rám. Mivel nem tudtam meglépni ezt a lépést azóta sem, így most elveszítek valakit, aki soha nem fogja megtudni, mennyire megszerettem.

2021. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Érzelemmentes a mostani,a másikba még szerintem belezúgtam...

Úgy érzem...

2021. jún. 9. 19:02
 15/35 anonim ***** válasza:
86%

Köpj fel és állj alá.

Nem kellesz neki. Ha kellenél, ő futna utánad. De egy független, jó kiállású férfi miért álljon be másodiknak, ha máshol első és egyetlen lehet?

Még az is lehet, hogy egyáltalán nem akar senkit. De téged biztosan nem.

2021. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
42%

13-as!

Elolvastam amit írtál, ha ezt nekem így elmondtad volna, azonnal grilleznék neked egy sajtot vacsorára.Józsi bácsi 64F

2021. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
69%

Gonolom az èlettársad is szokott dugni, illetve leszopod.

Nekem nem kellene olyan nő akit más is használ.

2021. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
29%

Józsi bácsi hatalmas RESPECT!

Szeretem a válaszait, ahol feltűnik,mindig mosolygok egyet.

Sok egészséget, és hosszú életet!

2021. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
37%

Köszönöm, Józsi bácsi! :)

(13)

2021. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
18%
Hiába pontozzátok le a 8-ast... nagy igazságot írt.
2021. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!