Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértetek azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek azzal, hogy a nők sokkal kíméletlenebb módon tudnak szakítani, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Ezt sok férfi mondja - adott esetben abszolút minden előjel nélkül, kegyetlenül tudják kiadni a párjuk útját, ezzel totálisan padlóra küldve őket és összetörve a szívüket.


De nemcsak ilyen téren ilyenek a nők - a könyörtelenségnek ez a foka érvényesül náluk gyakran akkor is, ha kikosaraznak, visszautasítanak egy hódolót. Sok pasi ezért küzd csajozási problémákkal, közülük többen már fel is adták.


Mit gondoltok, van-e ennek valóságtartalma és ha igen, mi lehet az oka? Van-e itt olyan férfi, aki átélt már egy ilyen könyörtelen szakítást? Mi vitte a nőket erre az érzelemmentes tévútra, miért lettek olyanok, mint egy jéghegy?

(Természetesen itt is igaz, hogy tisztelet a kivételnek.)



2017. ápr. 7. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd a férfiak megválaszolják a saját szemszögükből, nekem nőként csak annyi ezzel kapcsolatban a tapasztalatom, hogy a férfiak általában megvárják, hogy a másik feladja és szakítson.

De mondom, ez csak az én tapasztalatom, nem felesleges vitát szeretnék szítani.

2017. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Cegény pasik... Mindjárt megsajnálom őket.. Ők azok akik lelépnek szó nélkül miután megkaptak.. Bár én csak 1 pasiról beszélek,de sztem az összes többi ilyen ro-hadék,kegyetlen. Honapok,évek ota szenvedek nem tudom élvezni az életem csak mert azóta nem találok semmi jot benne,és nem tudom h mi volt velem a baj,mert csak ugy elment a p-csába..

Egy nőnek (legalábbis nekem) van lelkiismerete, és gondol arra h a másiknak esetleg milyen rossz, de ezt egy pasi fel sem fogja..

2017. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Ja,még annyit (mert az uccsó bekezdést csk utolag olvastam) hogyha ezentul én is ilyen szemét leszek,akkor azon sem kell csodálkozni.. Mert ha dobsz egy nőt,ne várdd h más pasiban is megbizzon azontul.. Én már minden pasit utálok,nem hiszem h vannak nekik igazi érzéseik,csak ne legyenek egyedül,és ha jön egy jobb, vagy könnyebb kapcsolat akkor távoznak..
2017. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit túlzásba viszed a nő ellenes kampányodat ma nem igaz? Ez már legalább a 3-ik ilyen posztod. Figyelj, szerintem ne foglalkozz velük, a te fejedben úgy is minden gonoszság a nőktől ered, akkor hagyd őket szépen békén, mindenkinek csak jó lesz.
2017. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Azok a lányok, akikkel idáig találkoztam, képtelenek voltak empátiát érezni a másik iránt, valahogy alapjaiban hiányzott ez az érzés belőlük. A kívülről látszódó érzelmek csak a biológiai vonzalomból származtak, ami viszont gyorsan változik, így ebből a kettőből kijött, hogy kíméletlenül lenullázták a másikat, amikor elmúlt a köd.

Az arányokra nem tudok kitérni, mert a férfiakat nem figyeltem, nincs tapasztalatom.

2017. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Én pedig azt vettem észre egyes férfiaknál, hogy érzékenységük kizárólag saját lelki fájdalmukra koncentrálódik, valójában rendkívül önérzetesek, magukat sajnáltatók, miközben a partnerükkel kifejezetten nyersen sőt durván tudnak bánni. Olyankor nem sírnak, arra nem érzékenyek olyan fura. :)
2017. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%

Ez így van. De még "semmit" sem láttál a valóságból. Amit leírtál, az csak a bemelegítés, a párválasztási rituálé. Ha ezt rossznak érzed, akkor nem tudod milyen a házasság. Na akkor szabadul ám el a pokol. A sárkányszerződéstől, még több önbizalmuk lesz, és utána már sírva könyörögsz, hogy jöjjön érted a megváltó kaszás. Máshogy soha többet nem szabadulsz tőle. Nem véletlen, hogy a nők sokszor 30-40 évvel túlélik a férjeiket.

Mi az oka? Megtehetik. Nincs rájuk nézve semmi hátrányos következmény. Kiindulási alapként a nők a jók, és a férfiak a gonoszok. Még miattuk is csak a férfit büntetik. Ez nem tévút. Mi adtuk nekik a lehetőséget (szavazati jog, stb...), mert szex, és kaja megvonással tudtak zsarolni, döntéshozó helyzetben lévő "férfiakat", akik megszavazták, hogy a nők is szavazhassanak. Talán itt kezdődik a történet.

(Természetesen itt is igaz, hogy tisztelet a kivételnek.)

2017. ápr. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Most kajak megválaszoltad a saját kérdésedet? Lol.

Amúgy nem értem, mi a kíméletlenség abban, ha valaki nem hisztériázik. Lehet, csak nem gyengeelméjű..

2017. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha most eltekintünk a nők/férfiak általánosítástól, nézzük a tényeket:

1. Sokkal több nő él bántalmazó kapcsolatban, mint férfi. Szinte képtelenek szakítani, mert két verés között "olyan rendes a Béla, még virágot is hoz."

2. Bár nem minden férfi ilyen, de tipikusan a férfiakra jellemző, hogy becserkészik a nőket és szex után "majd hívlak" dumával lelépnek. Kevés nő "használja így ki" a férfiakat, bár ilyen is akad. De valljuk be, ritkábban.

3. Mindkét nemben akadnak olyanok,akik nem értik a nem szó jelentését, és nyomulnak tovább. De ha jól sejtem, ez is inkább a férfiakra jellemző.


Folytathatnám a sort, de nem teszem. Az igazság az, hogy a normális nők normális férfiakkal szerencsés estben hosszú távú harmonikus kapcsolatban tudnak létezni, ha a kapcsolat tönkre megy akkor meg többé kevésbé értelmesen lezárni. Vannak társfüggők és mindannyian kicsit zakkantak vagyunk más-más módon. De én normális emberek között élek, és senkinek nem lenne szíve durván elutasítani másokat, ha a "mások" nem vívják ezt ki valahogy.

Tartok tőle, hogy neked nőszámba csak az elkapatott cicababák mennek, akik nem igazán rendelkeznek sok empátiával.


Mondjuk te sem sokkal rendelkezel, mert ha a nők leírják, hányszor ejtették át őket, akkor ugye az mind az ő hibájuk,mert nem téged választottak, de a pasiknak joguk van itt picsogni és a "rossz tapasztalataikra" hivatkozni.


Szerencsére a legtöbb férfi nem ilyen mint te.

2017. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
Ez teljesen így van, ahogy mondod kérdező.
2017. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!