Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 éves nő vagyok. Van élettársam ugyan,de csak amolyan érzelemmentes. Viszont megtetszett egy másik férfi,de hiába adok felé jeleket,nem kezdeményez irányomba. Mi tévő legyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 18:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
72%
#13 Ilyen egy ember, akinek van gerince. Sokan példát vehetnének rólad. Teljesen természetes dolog, ha valaki máshoz is vonzódik a párján kívül, de hogy elengedjék ezt a vonzalmat és ne állatként viselkedjenek, hanem emberként, aki tud uralkodni önmagán, olyanból túl kevés van...
2021. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
78%

21-es, ahhoz, hogy ezt így gondoljam, és lássam, hogyan kezdi el a két egymáshoz vonzódó ember megvetni egymást, be kellett járnom a másik utat. Tény, hogy ott is elengedtük egymást, de hogy ez sikerült, ott abban az esetben nem elsősorban rajtam múlt. A vonzalom egyébként lehet természetes, az őrült szerelem, amit éreztem akkor, az már nem volt az és én valójában nem vagyok házas, csak úgy tűnik, de ezt úgyse hiszi el senki.

Én nem gerincességből nem kezdek bele semmibe most már, hanem azért, mert kilátástalan és nem visz sehova. Ha az ágyba visz, az is rövid távon kiég. Szerencsére az emberek úgy vannak összerakva, hogy a többség nem alkalmas hosszútávú hazudozásra. Őrülten szerelmes meg nem is szeretnék többé lenni, épp elég fájdalmas volt az az előző.

2021. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
32%
Biztosíts neki, hogy a régi már kuka, így ő lenne nálad a befutó. És légy dominás!
2021. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
43 éves létemre soha nem gondoltam,hogy szerelmes leszek egy élettárs mellett...
2021. jún. 9. 19:55
 25/35 anonim ***** válasza:
83%

Nem az a baj, hogy szerelmes lettél! Az a baj, hogy nem vagy korrekt. Ha kilépsz az élettársi kapcsolatból, akkor rendben lehetne.

De így...

Ne is csodálkozz, hogy a kiszemelt nem érdeklődik. Hiába küldöd a jeleket.

2021. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
91%
25-ös, saját magáért kell kilépnie az érzelemmentes kapcsolatból. Semmi garancia nincs arra, hogy bejön annak a másik pasinak, aki akár még meleg is lehet vagy csak szimplán nem az esete a nő.
2021. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
61%
Milyen jeleket adsz?
2021. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi így működik ugyan, de nálam az a nő aki foglalt alapból off. Ha megtetszik ez az első amit megtudakolok

Küldhet a nekem tetsző nő bármilyen jelet, soha nem fogok nála komolyan kezdeményezni, soha!

2021. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolkozok mint a 28-as. Egyedülálló férfi vagyok, szoktam csajoknál próbálkozni, de ha kiderül hogy van pasija az nálam kilőve! Nem hiányzik nekem egy szerelmi háromszög mizéria! Tuti katasztrófa lenne a vége! Nálam csak szabad nő jöhet szóba aki tisztességesen lezárta a múltját! Ez alap feltétel hogy mindenki tiszta lappal kezdjen!
2021. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
70%

"Van élettársam ugyan,de csak amolyan érzelemmentes"


gusztustalan, hogy kihasználsz mást és még te állítod be magad áldozatnak.

2021. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!