Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez másokat is elgondolkodtatna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másokat is elgondolkodtatna?

Figyelt kérdés
Megismertem tinderen egy csajt, áttértünk messengerre beszélni. Facebookon ismerősök lettünk, így látom az ő ismerőseit is. Amióta beszélünk (1 hét), azóta kb 15 új férfi ismerősre lett, szerte az országból. Tudom beteges, hogy ilyeneken agyalok, és manapság már normális egyszerre több vasat tartani a tűzben, de nem durva ez egy kicsit?
2021. jún. 10. 23:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

"Megismertem tinderen egy csajt"


már itt red flag:D Tinder rohadt komolytalan. Kb max a facebook dating lenne jó, de igazából az összes app komolytalan normális kapcsolatra.

2021. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A Facebook "ismeretségnek" a legtöbb ember számára kb semmi jelentősége nincs. Van, aki automatikusan szinte mindenkit visszaigazol, ne kérdezd miért. Így lesz hatszáz ismerősük, akiknek a 90%-ával soha nem beszélnek egy szót sem.
2021. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt vcsaj haverom, aki fekákat és arabokat igazolt vissza, azok meg minden képe alá írták a "i want to f.. you babe"


LOL


Szerintem azért kell egy kis IQ, hogy ne igazolj már vissza ilyeneket.

2021. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Tinder rohadt komolytalan. Kb max a facebook dating lenne jó, de igazából az összes app komolytalan normális kapcsolatra."

Nem a platform komolytalan, hanem az emberek. Csak meg kell találni a megfelelő partnert. Megértem a kiábrándultságodat, mert tényleg nem egyszerű

2021. jún. 11. 13:12
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az fura, hogy tinderen találsz egy csajt és azt hiszed ő lesz az igazi és addig nem is beszélgetsz mással? Próbálkoztam társkereső oldalakon, de mindig úgy gondoltam a "pasijaim" írogatnak másnak is, nem beszéltünk róla, de nem akadtam volna ki, csak akkor, ha a személyes találkozó után valami alakul. (Ilyen nem volt) Azért a messenger nem az örökké együtt kategória.
2021. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15


Mindenki beszél mással. Max ezt nem illik megosztani, hogy hány pasi/csaj áll a sorban.

2021. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"Nekem inkább az fura, hogy tinderen találsz egy csajt és azt hiszed ő lesz az igazi és addig nem is beszélgetsz mással?"

Egyszerre két-három emberrel szoktam beszélni maximum, de ha valakiben fantáziát látok, akkor akaratlanul elhanyagolok mindenki mást. Nekem ez nem megy, hogy egyszerre 10 lányt fűzzek. A személyiségem sem alkalmas rá és időm sincs annyi.

2021. jún. 12. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!