Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebook csoportba ki írta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook csoportba ki írta egy nő,nem kéne megsértődni a férfiaknak hogy nem kapnak választ,mindenkinek más az igénye bla bla,stb,és iugazat adtak neki,hogy hogy?

Figyelt kérdés
nem azzal vana baj ha valaki egy nőnek nem jön be,azt szerintem mindenkini eltudja fogadni,de ha valakinek 40 évesen egy nő se válaszolt 20 év alatt,teszem azt,azt mért fogadja el?
2021. jún. 12. 20:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
oda nem akartam ezt írni,mert függetlenül attól hogy igazam van,beállítottak volna mindenféle,szerencsétlen,homokos nőgyűlölőnek
2021. jún. 12. 20:48
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Akkor vegyél 180 fokos fordulatot és változtass a stílusodon, a módszereiden, mert a 20 év megmutatta, hogy valamiért gáz.

Nem tudom mit cseszel el, mert nem ismerlek, de elég lesz mindent homlokegyenest másképp csinálnod mint eddig és valószínűleg sikeres(ebb) leszel! Erre magadtól miért nem jöttél rá a 20 év alatt?

2021. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

másképp csinálok,persze hibáim most is vannak de melyik férfinak nincsenek?

szóval ja,amikor azt látom hogy a drogos,nőverő,anyját megbacó,sittes stb nek van nője,akkor tényleg nem értem,nem nem top modellekre írok

2021. jún. 12. 20:57
 4/12 A kérdező kommentje:
túl kell látni a dolgokon,a nők soha nem akartak velem kommunikálni,aztán ha akart szökőévvente egy,azzal magától értendően nem tudtam,erre nem korrekt elutasítást kaptam,hanem elkezdett velem az illető úgy bánni mint egy leprással:te nem érsz fel hozzám,még beszélni se tudsz,félsz a nőktől?
2021. jún. 12. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Kipróbálnám milyen az amikor egyetlen nő sem válaszol, és nem is kérdez.

Amúgy gondolod, hogy tudnia kellene a gondodrólról, és tennnie kellene valamit? Ez lenne a kötelessége az irányodba?

2021. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

És neked kellenének olyan nők, amilyenek "a drogos,nőverő,anyját megbacó,sittes stb nek" van? Ne viccelj már!

Valahogy kupáld/kupáltasd ki az önbizalmadat, legyél ápolt, (fogaid rendben vannak?) legyen benned egy adag természetes kedvesség, egy kis egészséges csibészség és nyert ügyed lesz!

2021. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem kell tudnia a gondomról,de akkor is nekem volt igazam,a lány rám ír,panaszkodik,gondolja,majd én növelem az egóját,nem tudok beszélni,az előző hozzászólásomba írt okok miatt,erre nem azt várom hogy belelásson az életembe,csak mondja meg korrekten,hogy:mivel nem növelted az egóm,nem tudsz kommunikálni,így lese carlak,annyiba nem veszlek hogy megírjam:szia,nem szeretnék veled beszélni.Akkor ki a korrekt?én amikor rám írt,válaszoltam,amikor panaszkodott,nem fikáztam le,elmondta a hibáit,hogy emiatt nem érzi jól magát,én le írtam nem baj,senki nem tökéletes,én korrekt voltam
2021. jún. 12. 21:08
 8/12 A kérdező kommentje:

És neked kellenének olyan nők, amilyenek "a drogos,nőverő,anyját megbacó,sittes stb nek" van? Ne viccelj már!


Valahogy kupáld/kupáltasd ki az önbizalmadat, legyél ápolt, (fogaid rendben vannak?) legyen benned egy adag természetes kedvesség, egy kis egészséges csibészség és nyert ügyed lesz!


nem kell bűnöző nő nekem,de elég sok mindent elnézek,senki nem tökéletes,de hiába....fogak..az említett lánynak se volt jó a foga,elvolt miatta keseredve mondom senki nem tökéletes,emiatt még nem rázlak le

2021. jún. 12. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Csináltasd meg a fogaidat, hidd el ez a nőknél egy bizonyos alapszinten már nagyon fontos! Sőt, általában kizáró ok.

Szerezz baráti nőbarátokat (munkatársak, szomszédok, stb) és beszélgess velük sokat! Részben gyakorolsz beszélni nőkkel, másrészt majd ők fogják tudni, hogy mi a gond veled!

2021. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szerinted a nők így gondolkoznak?beszéljünk vele hátha meg tanul beszélni?ez még haveri szinten se megy úgy vettem észre
2021. jún. 12. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!