Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha rá írtam egy lányra faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rá írtam egy lányra facebookon be is jelöltem ő viszont nem jelölt vissza de válaszolt az üzenetre:az az szívesen ismerkedne velem ez le is írta akkor miért nem jelöl vissza?

Figyelt kérdés
van ennek valami rejtett üzenete? az az inkább csak haverkodna vagy csak úgy beszélgetne de nem akar semmi komolyba bele menni
2021. máj. 31. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Mert előbb megismerne kisit jobban, mielőtt rábök az "imseretség visszaigazolása" gobra. Benne van a nevében. Jó esetben csak azok az imerőseid, akiket ismersz is. Vadidegennek az elején én sem igazolom vissza.
2021. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szóval akkor a beszélgetés az így okés.

végül is van benne valami köszönöm a választ

2021. máj. 31. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Hát én nem tudom, lehet az amit írnak.

Én elfogadnám a bejelölést és úgy beszélgetnék az illetővel, ha pedig nem úgy alakul a dolog letörlöm az ismerősök közül. Kinek mi.

2021. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Mert annyira nem erdekled.


Erdekled is meg nem is.

2021. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiokom nekem a lakasom. Nem mindenkit engedek be a nappaliba, de elmehetunk beszelgetni.
2021. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem igazán ismer
2021. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!