Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek ferfiasabb? 35 F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek ferfiasabb? 35 F

Figyelt kérdés

35 eves vagyok. Sosem volt kapcsolatom lannyal.

Most szerelmes lettem egy 25 eves lanyba. O nem viszonozta.

Felek, hogy egyedul fogok maradni.

Keptelen vagyok feldolgozni, hogy a fiatal eveimet elvesztegettem.

Nagyon aggodom amiatt, hogy megorulok, elmaganyosok vegleg.

Allandaon azon jar az agyam, hogy szeretnek egy fiatal baratnot, akivel boldog lehetnek.

Nem tudok tokosebb lenni, annyira gyava vagyok.

Nagyon ketsegbe vagyok esve, naponta sírok, pedig nem szoktam.



2021. jún. 13. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha soha nem volt kapcsolatod, akkor hogy voltál egyáltalán szerelmes?
2021. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, ahhoz kapcsolat, hogy valaki szerelmes legyen.
2021. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Valamilyen szintű kapcsolat azért kell, különben honnan tudod hogy szerelmes vagy? 🤷‍♂️
2021. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Hát de nem párkapcsolat. Vagyis gondolom ő is erre gondolt, h párkapcsolata nem volt még.

Nyilván beszélgetés, meg találkozás kell a szerelemhez.

2021. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha valakinek nem megy a csajozás, az egyetlen értelmes tanács, hogy gyúrja ki magát, más nem működik.
2021. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem inkább fejleszd önmagad. Sportolj, okosodj.
2021. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el önismerettel foglalkozni és sportolni. Az önismeret nagyon nagyban hozzá tudj járulni, hogy tudj emberi- és párkapcsolatot kialakítani. A nők szeretik, ha egy férfi képben van magával és akar fejlődni. A sport is ad egyfajta önbizalmat illetve sportolás közben is lehet ismerkedni.
2021. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

"Szerintem inkább fejleszd önmagad. Sportolj, okosodj.":


Kipróbáltam. Fogytam 20kg -t, így nincs kockahasam, de jó megvilágításban azért látszik a hasizmom. Ezen kívül lett rendes munkám, majd a kriptovalutákon nyertem egy raklapnyi pénzt. A lányokat természetesen nem érdekli.


Lehet persze azt mondani, hogy miért nem keressek 1 milliót, meg vegyek luxusautót, de nem hiszem, hogy sokat változtatna.

2021. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
8, esetleg a személyiségeden is érdemes lehet dolgozni, mert a nőknél (vagy legalábbis nálam és az általam ismert nőknél, akiket normálisnak tartok) ez számít.
2021. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
5: Megnyugtatlak, az sem működik. Elég jól ki voltam gyúrva évekig (persze naturál szinten, nem a filmsztár szteroidkülsőre értve), mégsem volt soha senkim.
2021. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!