Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek férfiasabb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek férfiasabb és ezáltal, hogyan legyen nagyobb esélyem a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Arcból nem vagyok ronda de túl szerény és határozatlan.


Tudnátok srácokról ilyen előtte utána videókat linkelni. Esetleg képeket. :)


Voltatok már milyen helyzetben ?


30f még nem volt párkapcsolatom, sem rövid sem hosszu


2016. dec. 22. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
A pénz férfiassá tesz. Neked van?
2016. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Súlyzós edzés.
2016. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
pár milla, saját lakás, szép autó egyből férfiassá tesz sokak szemében.
2016. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
650k -et keresek újabban. Lakásom még nincs, valószínűleg egy éven belül összejön rá az alap és aztán egy hitel egy szebb és jó helyen levő lakásra. Autó hát... nem tudom mihez kezdjek vele... mert jobb szeretek busszal vagy biciklivel melóba járni.. max. bevásárlásra vagy szülök látogatására használnám ha lenne.
2016. dec. 22. 22:01
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy írtad határozatlan vagy és ez nagy baj. Ahhoz, hogy egy nővel ismerkedni tudj, a sarkadra kell állni és oda menni hozzá. Ezen próbálj meg változtatni, menj emberek közé és elsőnek csak barátkozz, érdeklődj, beszélgess, így megnövekszik az önbizalmad és lesz egy bizonyos kiállásod, ami határozottságot sugároz. Gyakorold a beszédet. Nem elég egy helyes pofi, ha az nem tud beszélni és remeg a térde ha nő kerül a közelébe. Nem kioktatás, csak tanácsok. Az előző hozzászólásokra ne is hallgass. Egyébként tudnál szituációkat írni amikben határozatlannak érzed magad? :)
2016. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De hozzátenném, hogy sajnos a kolléganőim is simán keresnek ennyit és más cégektől is a hasonló területen dolgozó nők. Újabban azt vette észre egyre több nő adja informatikára - villamos mérnökire a fejét :D.
2016. dec. 22. 22:03
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Menj bele pár nehéz és elsőre félelmetes helyzetbe, ami rövidtávon összetör, de hosszabb távon megerősödsz tőle lélekben. Erre volt jó régen a beavatási szertartás, ami a fiúkból férfit csinált, sajnos manapság nincs ilyesmi.
2016. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

5-nek


Alapjában úgy vagyok, ha olyannal kell ismerkedni akit alig ismerek. De ha alapos indokom van beszélni a nővel akkor nem félek tőle. Csak ha próbálkozni akarok. Az első oka a félénkségnek az , hogy úgy érzem, hogy zavarom a jelenlétemmel. A második, hogy szánalmasnak érzem a próbálkozást mert állandóan túl needy nek látom magam kívülről. A harmadik ok, hogy ha nem is hajt el azonnal vagy lép le a lány akkor bepánikolok mert új vizeken járok és nem tudom, hogy akkor most mi van innen hogyan tovább.

2016. dec. 22. 22:10
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy írtam, először próbálj barátkozni a nőkkel. Ehhez nem muszáj, hogy tetszen, sőt lehet, hogy jobb ha nem tetszik, mert lehet túl izgulnád. Ne úgy menj oda hozzájuk, hogy 'biztos zavarom a jelenlétemmel', mert kiszagolja és tényleg úgy lesz. Húzd ki magad, hasat be és a szemébe nézz. Ez is határozottságot sugároz és máris nem azt fogja látni a lány, hogy ez fülét, farkát behúzva próbál valamit nyöszörögni. Ne nézd magadat kívülről, mert annak sosincs jó vége. Ezt a dolgot felejtsd el, hogy szánalmas vagy. Miért lennél az? Tudod, minden fejben dől el és mások is úgy fognak látni ahogy te magadat. Az utolsót úgy érted, hogy eljutottál a lánnyal egy bizonyos pontig és nem tudod, hogy a beszélgetést hogy vidd tovább?
2016. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, mikor már eljutok egy pontig utána nem tudom, hogyan tovább..
2016. dec. 22. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!