Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennél, ha megismernél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha megismernél egy olyan pasit akinek a vagyona jelentős része bitcoinban van?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 09:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
20%

Ez cuki.


Egybol a vagyont hoztad fel, meg h mit csinal a penzevel es erre masoktol varsz valaszt.


Szoval a penze szamit...ehhem klasz.



Amugy a bitcoin lufi ki fog durranni. Plane ha mr musk bebufog valamit, csomo reszet bukhatja. A pasi hazardirozik.


De neked meg a penz szamit

2021. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Vagy inkább neked ha másra se tudsz gondolni...
2021. jún. 14. 09:15
 3/72 anonim ***** válasza:
29%

Kit érdekel, ha van lakása és biztos, nem létminimum bevétele, tehát tudunk menni moziba, utazni, étteremben enni, nem pedig csúnyán néz, ha a héten kétszer szeretnék vele sushit vacsorázni.


Egyébként kicsit be lennék tojva, hogy elveszti mindenét, de amíg nincs szó közös jövőről és nem tudok vele elképzelni ilyet, addig nem nagyon érdekel. Randizgatásra, kapcsolat elejére teljesen megfelel.

2021. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
49%

De te kerdezel egybol anyagi dolgokra iranyulo kerdest. Szoval szamit.


Amugy irtam. A pasi nem normalis. Mond meg neki, tegye lassu hozamu, de biztos dologba pl smp500 index be.


Mit tennek?

Vagy letojnam mit csinal felelotlenul a penzevel.


Vagy nem fogllalkoznek a pasival, mert felelotlen.

2021. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
Azért másodszorra sikerult válaszolnod is. Ugyes gyerek vagy te azért...
2021. jún. 14. 09:24
 6/72 anonim ***** válasza:
30%

A stilusod melle megerdemled a bitcoin magust muci az biztos. Csak arra figyelj, hogy a taskad is bitcoinnal fizesse meg a luxus utakat.


3 mas is undorito penzmagnes.


Aztan meg sirnak a nok, hogy aaaa nekik nem is kell a penz. Taps.

2021. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
Amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten. A stílusom csak neked ilyen mert ezt érdemelted. Itt egyedül te vagy pénzmágnes csak így próbálod kompenzálni. Ismerem ezt a típust, de elég ócska trükk.
2021. jún. 14. 09:31
 8/72 anonim ***** válasza:
100%
Pénz bitcoinban, szex védekezés mentesen, vezetni biztonsági öv nélkül, fejest a tóba, anélkül, hogy tudnád milyen mély, stb. Nekem az ilyen pasik nem jönnek be :)
2021. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:
Ezek nem mindig vannak együtt. Bitcoinba is lehet ésszel befektetni ha tart az ember mást biztonságos helyen.
2021. jún. 14. 09:40
 10/72 anonim ***** válasza:
32%

3as vagyok. Hol írtam én, hogy az enyémet fizesse? Tudjon velem tartani, ha én sushit akarok enni, ne otthon csinálja a krumplistésztát mert nem futja másra, illetve ha el akarok menni valahova, ne azt hallgassam, hogy most nem futja rá, vagy hogy milyen drága a popcorn a moziban, meg azt a filmet le is tölthetjük és akkor ingyen van..


Nem az enyémet kell fizetni, hanem egy átlagos színvonalat fent kell tudnia tartania magának is. Nem fontos a pénz, amíg megvan a kényelmes életet biztosító alap bevétel. Nincsenek nagy igényeim szerintem, szeretem azt a közepesen drága kaját megenni, amit épp megkívánok, évente két háromszor utaznék országon belül jó helyre(nem a két-háromcsillagos panzióba), meg legyen biztos lakhatása, mielőtt kockáztatja a pénzét. Szerintem keveset várok.


Hosszútávon meg ne kockáztasson jelentős összeget, mert gyereket bizonytalanra nem szabad vállalni.


Nekem nem kell kocsi, luxusvilla, highfashion cuccok, de a cipőm legyen puha bőrből, tudjak enni, amit akarok, és ne korlátozza az én szórakozásom a pasi anyagi helyzete, mert vele akarok szórakozni nagyrészt, nem egyedül. Szerintem nagyon a minimumot várom.

2021. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!