Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másokat is idegesítenek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is idegesítenek ilyen dolgok?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedek, nő vagyok, 180cm. Kint van az adataim közt, és 10ből 5 pasi azt írja elsők közt, hogy jó magas vagy. Már nagyon idegesít😃 Ilyet mért kell írni? Ez egy adott dolog, nem tudok rajta változtatni, ha valaki kicsit dagibb, én se írom, hogy jó kövér vagy, vagy egy alacsonyabb pasinak, hogy jó alacsony vagy.. nem értem, ha nem jön be neki, hogy magas vagyok, akkor ne írjon, ha bejön akkor pedig ne "cseszegessen" ezzel..
2021. jún. 16. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetést akarnak kezdeményezni valahogy.
2021. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Nem értem mi a problémád, ez a legjobb szűrő. Ezzel indít és már mehetsz is a következő jelöltre. :)
2021. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Naja
2021. jún. 16. 20:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertem, miert irjak ezt neked, gondolom eleve az kezdemenyez egy magas no fele, aki nem tartja zavaronak, hogy magas vagy. Akkor meg minek jegyzik meg? Erdekes.
2021. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok az alacsony pasas ezt én is észrevettem ;)
2021. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Sok veled egy magas( + -5 cm) lány leírja minimum vele egy magas (max -5cm) pasit keres.
2021. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Azért írják, mert

1, bejön nekik

2, lásd, hogy nem csak a képeid, de az adatlapodat is megnézték

3, próbálják valamivel elindítani a beszélgetést

2021. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

180 centi, fú jó magas vagy :).


Amúgy neten a legnehezebb dolog elindítani a beszélgetést, ha szia mizut írna, akkor meg az lenne a baj. :D Nem feltétlenül a magasságodat próbálják kritizálni ez inkább csak egy beszéd téma. Ha már beszélgetést kezdeményeznek, akkor 100, hogy bejössz nekik.

2021. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A 7esnél az igazság. Egyszerűen valamit kell írni és ennyit biztosan tud rólad
2021. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha még valaki rákontrázna és az első randin "A magas lány" netflix filmet néznétek :D amúgy nem is magas, átlagon felüli, de egyáltalán nem extrém.


Ui: jó magas vagy.

2021. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!