Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » RENAULT THALIA benzines...

RENAULT THALIA benzines 2003-as kocsi, valami lehúzza az áramot az akkumulátorból, és nem tudok rájönni, hogy mi okozhatja. Egy éjszaka alatt teljesen lemerül az aksi a kocsiban, (nem az akkumulátor a rossz) mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már nézte szerelő is, ő sem tudott rájönni, hogy mi csinálja. Már lassan egy éve úgy használom a kocsit, hogy amikor beállok vele, lekötöm a testkábelt az akkumulátorról.

Tudom, ez hosszú távon nem egy jó megoldás, de nem tudok rájönni, mi okozhatja, hogy egy éjszaka alatt teljesen lehúzza az áramot, ha rákötve hagyom. Minden működik a kocsin, megy indul, szépen. Egészen tegnapig, tegnap menet közben leállt a motor, aztán nem tudtam beindítani. Ma pedig beindult, pedig semmit sem csináltam vele, csak annyit, hogy kb 1 km-ről hazahúzattam tegnap. Most nem tudom a két dolog összefügg-e? Nem tudom mi húzza le az áramot, már mindent megnéztem rajta, ami eszembe jutott (lámpákat, kábelokat, rádiót, ...) ???


2019. dec. 7. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Próbálkozz másik szerelővel, aki ért hozzá. Azért egy Thália nem egy atomtechnika
2019. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy lakatfogóval azért hamar megtalálható,hogy melyik körön van ez a fogyasztó.Onnan már ki lehet mérni,hogy mi meríti le az aksit.Azért mert haza húztátok ,attól még nem lesz feltöltve az aksi,ha csak nincs benne fékezőenergia visszanyerő.Ez utóbbi biztosan nincs.
2019. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!