Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon alacsony pasi tud úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon alacsony pasi tud úgy változatni (kigyúrja magát stb.) hogy csinos vonzó vékony barátnője legyen?

Figyelt kérdés
Egy kövér tud változatni sport fogyás és jó pasi lehet belőle kemény munkával de én a 161 cmel mit tudok csinálni, ok kigyúrom magam.. segít?
2021. jún. 18. 08:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8. Ez biztos nem a külsőre vonatkozik. Vékony, magas, helyes srác vagyok. A vékony, magas, helyes csajok jönnek be a legjobban, de valahogy fordítva nem igaz, hogy a hasonló a hasonlóhoz vonzódna, mert az ilyen csajoknak nem szoktam tetszeni.
2021. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Önmagában nem sokat fog segíteni, max a felszínes láynoknál.

Lehetsz kigyúrt ha belül egy gyerek vagy. (ez egy példa volt ne vedd magadra)

Lehet vitába szállni de a nők két dologra fognak reagálni, az ambicióra és magabiztosságra. Jó esetben utóbbit több dologból meríted. Ha csak abból hgoy izmos vagy, az nem lesz elég.


Természetesen edzz és sportolj, mindenképp plusz.

2021. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
11# Szerintem a vékonyságod lehet a probléma, aktív, sportos életmóddal javíthatsz az esélyeiden. Vékony alkatot kevés nő talál férfiasnak, huszas éveimben én is észrevétlen voltam a nők számára, 190 cm 65 kg nem vonzó.
2021. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13


Köszi, elvagyok. Mindig sportoltam, de ha neked bevált, tök jó.

2021. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
185 cm alatt NEM lehet csajozni, értsük már meg....
2021. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha alacosnyként túl! kigyúrt vagy, az nevetségesen néz ki.


Nekem alacsonyabb a párom, erős, de nem izmos, kigyúrt, csak sportos alat.

2021. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!