Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül vagy keresztapámmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagy keresztapámmal menjek bulizni?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy most senkinek nem jó a haveri körömből, ha van egyáltalán olyanom. Egyébként is voltam már egyedül partizni (meg keresztapámmal is), és egyáltalán nem is volt rossz. Nem gondolnám, hogy feltétlenül ez határozná meg az élményt, hogy keresztapámmal vagy egyedül megyek, de azért mégis megkérdezem, hogy ti inkább melyiket választanátok.

2021. jún. 18. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Ne menj bulizni.
2021. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. jún. 18. 14:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már voltál vele és jó volt, akkor én azt választanám. Mégiscsak jobb, mint egyedül menni.
2021. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. jún. 18. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha maffiózó, én vele mennék.
2021. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hármassal értek egyet. Ha már voltál keresztapuddal bulizni és jó volt, miért mennél egyedül? Ketten szerintem jobb élmény, plusz utólag kesz kivel sztorizgatni 🙂.
2021. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*lesz
2021. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!