Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem keresztapám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem keresztapám lányába, az gáz?

Figyelt kérdés
Utoljára 10évvel ezelőtt találkoztam vele, nagyon nem is emlékeztem rá egészen két héttel ezelőttig, amikor is kereszt szüleim visszaköltöztek Budapestre, és elmentünk Balatonra 2 napra, mint családi program. Ez a két nap elég volt, hogy teljesen bele habarodjak, azt hittem egy-két hét és el fog múlni, de még mindig csak rá tudok gondolni, ráadásul négy évvel idősebb nálam. Nagyon gáz, hogy keresztapám lánya? Van egyáltalán esélyem, vagy inkább felejtsem el úgy, ahogy van? Szociálisan elfogadott egyáltalán ez az egész?
2011. szept. 21. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a keresztapád közeli rokonod, akkor sajnos gáz.

Ha nem rokonod, akkor semmi baj, még vérfertőzés sem lesz a dologból ha úgy alakul.


Következő kérdés: mi is az a vérfertőzés...?

2011. szept. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? A keresztesód is tudja? Szerintem Te lehetsz vagy 14 éves, ö meg 18, ha így van akkor nem fog működni.
2011. szept. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A keresztapád kinek a kije??? Mármint családi kapcsolatra gondoltam. Hány éves vagy?
2011. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Apukám legjobb barátja, vérrokonság nincs köztünk, tudom mi a vérfertőzés,nem tud róla, én 17 ő 21 éves.
2011. szept. 21. 07:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ettől tartottam, téged egy 21 éves nő gyereknek tart és hozzáképest az is vagy. Tedd magad túl rajta.
2011. szept. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is meghúznám két másodunokatesóm, jó csaj mind kettő (mondjuk szerelmes azért nem vagyok beléjük)
2011. szept. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked, hajrá, hódítsd meg. Ötleted nem lehetetlen csak abban az esetben, ha kisfiúnak tart még majd.
2011. szept. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!