Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek 16-22 évesen összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 16-22 évesen összejött az első kapcsolatuk, nekik nagyobb esélyük van jobb, komolyabb kapcsolatra, házasságra később, mint akik 25 körül sem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés

24 évesen nem találtam még barátnőt. Valamiért úgy gondolom hogy akiknek összejött "normál" időben(16-22) azoknak később tuti lesz házsasságuk, feltéve ha akarnak is.

Aki meg ennyi idősen sem talát senkit mint én azoknak meg kevesebb az esélyük.


2021. jún. 19. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
tapasztalat kell élőben, mert így tanulja meg az ember hogyan kell beszélni a nőkkel..
2021. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül fog megházasodni az, akinek volt már fiatalabb korában kapcsolata, de valóban több esélye van annak, akinek volt már kapcsolata, mint annak, akinek még soha.
2021. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy az ember megházasodik-e (és az a bizonyos házasság BOLDOG lesz-e) nem attól függ, hogy hány évesen kezdi az ismerkedést.


Tény, nem árt a tapasztalat, valamint kell, hogy tudj beszélni a nőkkel, értem én ezt arra, hogy az a férfi, aki annyira megilletődik a nők közelében, hogy köpni-nyelni nem tud, nyilván sokkal nagyobb hátrányból indul...


Ismerkedj, légy nyitott, a lényeg, hogy ne zárkózz be, ne merülj el az önsajnálatba, mert onnan újra építeni önmagad nagyon nehéz.


Ha egy normális nővel sikerül megismerkedned, úgysem fog lenézni azért, mert még nem volt barátnőd, és tapasztalatlan vagy, ugyanúgy egyenrangú félként fog kezelni téged, hiszen ettől még nem vagy sem több, sem kevesebb.


Az én férjemnek se volt sok tapasztalata, előttem egy barátnője volt csak, 31 éves volt, amikor összeházasodtunk.


Sosincs késő, csupán nem szabad feladni!

2021. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!