Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a külső nem elég a sikerhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a külső nem elég a sikerhez, miért rosszabb pénzzel kompenzálni, mint szolgáltatással?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyire az illúziók rabjai a nők?


Ha valaki nem egy dumagép, akkor az életben nem lesz dumagép, mert minden sejtje tiltakozik ellene, ha rá is kényszeríti magát, mesterkélt lesz az egész és közben szépen lassan meghal a lelke azért, hogy a másiknak kedvezzen és fenntartsa azt a hazug látszatot, hogy ő egy szórakoztató dumagép.


Ha valaki nem szeret x dolgot (amit kellene) viszont y dolog igen (amit nem lenne szabad), azaz KILÓG A SORBÓL, nem illik bele az átlagba, akkor megjátszhatja az ellenkezőjét, színészkedhet egy életen át, de szintén szépen lassan meghal a lelke, mert nem lehet önmaga, különben elveszíti azt, aki fontos neki, de a valós önmagát sosem tudná szeretni.


Ugyanakkor ha valaki inkább a pénzt használja, hogy cserébe önmagát adhassa, önmaga lehessen, akkor az a megtestesült gonosz vagy minimum a sekélyesség netovábbja a társadalom szemében.


Miért van ez? Ennyire hisznek még felnőtt emberek is az illúziókban vagy csak ennyire savanyú a szőlő a csóró többségnek, akinek hónap végén semmire sem futja és emiatt áltatják magukat azzal, hogy náluk legalább igaz szerelem van, egyfajta proli-romantika?



2021. jún. 20. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj csak, kérdező! Akit ennyire foglalkoztat mások véleménye, az minden, csak nem harcos nonkonformista. Döntsd már el, hogy büszke akarsz lenni arra, hogy kilógsz a sorból, vagy panaszkodni a járulékos negatív következmények miatt. Ha utóbbi, akkor ne csodálkozz rajta, hogy mindenki megvet. A különutasságnak ára van.
2021. jún. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
En pont olyan voltam egesz eletemben, aki nem allt be a sorba, kerultem az atlagot, a kommerszt es sose volt csajozasi problemam. Nem kellett szineszkedni, csak siman adtam onmagam. Sose azokkal foglalkoztam, akinek nem jottem be, nem is volt celom mindenkinek bejonni es megfelelni. Leirtam pont az ellenkezojet, amit te, most akkor ki a hulye?
2021. jún. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Eltévedtél csöppet.

Ha nekem fontos, hogy a párom "dumagép" legyen, akkor magasról kakilok rá hígat, hogy mennyi pénze van, miközben meg se tud szólalni, és ha valami baja van, akkor is legfeljebb fényjelekkel üzen én meg találjam ki. Ugyanis ilyen kapcsolatban az én lelkem hal meg, de igen gyorsan. Az ilyen pasit kerülöm is messziről. Meg merem kockáztatni: eleve össze se futunk.


Te nem pénzzel kompenzálsz, hanem eleve csak pénzt tudsz nyújtani. Vagyis azokat a nőket vonzod be és tudod megtartani, akiknél az elsődleges preferencia. Cserébe minden más felet szemet huny, mert nem is érdekli.

Itt szokott hiba csúszni a romantikába, mikor az ilyen pasi elkezd golddigerezni. Oké, hogy téged szeressen meg a személyiséged, de ha egyszer nem tudsz ilyen téren semmit nyújtani, azt ezt kereső lányok messzire fognak kerülni.


Nyugodtan kompenzálj pénzzel, csak ne kezdj el utána nyavalyogni, hogy a nődre költeni kell, és csak a pénzed érdekli, cserébe meg csak puncit tud adni.

2021. jún. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Külső sosem elég a sikerhez, max tinderen több lesz a lájk, de egy nő sem fog akarni kapcsolatot, de még találkozni sem. Dumagépnek szerintem nem kell lenni, de ha képtelen vagy megszólítani nőket, beszélgetni, abból sose lehet jó kapcsolat. Mindenki szereti jól érezni magát, ha valakivel csak ültök egymás mellett mint két tök, nincs olyan téma amiről tudtok beszélni, az semmivel se jobb mintha egyedül ülnél.

Pénz mindent pozitív irányba billent, de alapvető hiányosságot pótol, szeretetet, tiszteletet nem veszel pénzért, csak a pénz mennyiségtől függően megveheted valakinek az idejét X időre.

2021. jún. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

"Ugyanakkor ha valaki inkább a pénzt használja, hogy cserébe önmagát adhassa, önmaga lehessen, akkor az a megtestesült gonosz vagy minimum a sekélyesség netovábbja a társadalom szemében."


Ez alatt mit értessz? Pont a társadalom azt diktálja, hogy ne foglalkozz semmi mással csak a pénzkereséssel és a pénz imádatával. Ha ezt teszed beállsz a 9millió másik mellé. Ettől hogyan leszel önmagad?

2021. jún. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyuszika, az, hogy valakivel egy hullámhosszon vagyok, osszepasszolunk, fel szavakkal is értjük egymást, az nem szolgáltatás és nem megjatszhato.
2021. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!