Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti elítéltek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti elítéltek egy olyan férfit, aki 36 évesen megelégelte a nettó 200 ezres állami ,,diplomás (5 év kemény egyetem, vicc)" bérét önkormányzatnál (csak addig volt ott, amíg egy garzonra való összejött neki)és elment egy gyárba dolgozni a sorra?

Figyelt kérdés
Itt pedig kap 250 et+ 13. havi, meg 2 havi bónusz.
2021. jún. 20. 10:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

A legtöbb multinál bármilyen diploma plusz egy nyelvvizsga elég. Én a helyedben kimennék fél évre Angliába dolgozni, hogy folyékony legyen az angol tudásom, vagy tanfolyamra járnék, és angolul néznék innentől kezdve mindent. Lehet hogy a kezdő fizu nem lenne sok, de ott sok a feljebblépési lehetőség, a gyártó soron nem igazán.

Hr egy éves posztgrad képzés. Jó helyen szépen lehet vele keresni.

2021. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
1 éves képzés? Ilyet még nem láttam.
2021. jún. 20. 11:38
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el. Nem egy egyedi eset. Nálunk a raktárban is van targis, aki ilyen karrier utat járt be. És nem ő az egyetlen.
2021. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12 Posztgraduális képzések közt keresd.
2021. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#2

Te magad sori dolgozo vagy....de nem jó a sori dolgozo Nő?

Bravo 🤣

2021. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mondtam, h nem vagyok sori dolgozó.
2021. jún. 26. 11:42
 17/17 A kérdező kommentje:
Csak az leszek lehet, de attól még nem sori nővel akarok lenni, hanem értelesekkel. Jó, biztos van ott is értelmes, csak kevesebb,.
2021. jún. 26. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!