Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » John, Jürgen és Jules kirámolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

John, Jürgen és Jules kirámolták innen a fiatal nőket, ezért nincs már szingli nő a magyar társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Az elmúlt szűk 10 évben olyan "puncitőzsde" volt Budapest belvárosa, mint annak a rendje. Évente több millió, zömmel férfi turista jött ide a covid előtt, hogy jobbnál jobb ajánlatokat tegyenek a nőknek, hogy kint ilyen meg olyan életszínvonalat tudnak biztosítani neki.

Utoljára ilyen a 90-es években volt amikor a rendszerváltás után olasz pasit vittek ki egy csomó nőt, de akkoriban azt ellensúlyozta, hogy az USA-ba is elszívták a legjobb tudósokat, mérnököket, kiemelkedően tehetséges embereket (akik zömmel férfiak voltak). A nagyon okos férfiak mentek Amerikába, a szép fiatal nők egy része Olaszországba. De ez még mind semmi nem volt a mostani, kizárólag nőkre fókuszáló évtizedes férfiturizmusnak.

Ezért van az, hogy a magyar társkeresőkön már csak egy rakás kiéhezett férfi van és néhány női kamu prolik, amit a programozók alig bírnak összehalászni mint kamu adatot valahonnan?



2021. jún. 20. 22:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%

Insert facepalm gif


Én csak egy kosár popcornnal jöttem, le is ülök a sarokba csendben. 😅

2021. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%
Unalmas
2021. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
5%

"Ezért van az, hogy a magyar társkeresőkön már csak egy rakás kiéhezett férfi van és néhány női kamu prolik, amit a programozók alig bírnak összehalászni mint kamu adatot valahonnan?"


Mondjuk ez tény! Botrányosan gyenge a női felhozatal, főleg 35 fölött.

2021. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%
Gyenge trollkérdés!
2021. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
93%
Már megint te?
2021. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
93%
Azért nincs mert menekülnek az ilyen hülyék elől a társkeresőkről.
2021. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
90%

Uhhh... a kezdő sorok alapján én valami számtan példát vártam. :D


Már pont kiváncsi lettem...

2021. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
88%
Kezdődik előlről " a gechi külhoni férfiak elrabolják a csúnya, bunkó, dagadt, stb., de akkor is a mi nőinket" 9000. felvonása. Jó szórakozást kívánok!
2021. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
Csodalkozol? A magyar pasik tobbsége selejt! Erre te vagy az egyik legjobb pelda. Én is német férfit valasztottam ferjnek....
2021. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
95%

Engem már a 70-es években elvitt a Dzsokijúing olajvállalkozó-feleségnek!


Samantha 81N

2021. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!