Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem miért nem jelöl be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem jelöl be senki a társkeresőn?

Figyelt kérdés

45 éves férfi vagyok, állítólag jóképű. Nem kopaszodom, jók a fogaim, ápolt vagyok, se nem dagadt, se nem vézna. Megnéztem már kb 500 nőt, beszivecskéztem kb 50 szimpatikusat. Visszajelölések, kölcsönös szimpátiák száma: nulla.

Nem akarom elhinni, h senkinek se tetszek.



2021. jún. 22. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, én sem tetszel senkinek.

33 N

2021. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Rám meg olyanok irtak csak, akiknek lóg a kapa a szájábol vagy 120 kg vagy nője van vagy csak szexet akar stb.


De itt is olvastam hogy van aki már depresszioba is esik pár het tarskeresőzés utan.


Hát nekem is ki kellett regiznem párszor mert nem.bírtam.

Mikor megjelenik vki leevett mocskos felsőben egy utott kopott motorbiciklivel és két foga is alig volt, ő már az i-n volt a pont.

2021. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, nem lehet, hogy nem a ligádban lévő nőket szívecskézel? Csak egy tipp.
2021. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 nem tudom, hogy kik az én ligám, nem a monacoi hercegnőt jelöltem, hanem átlagos nőket. De akkor valószínűleg nem velem van baj, ha már mások is tapasztalták ezt.
2021. jún. 22. 13:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha 30-40 nálad a korhatár, akkor lehet, hogy túl idős vagy hozzájuk. Csak egy tipp. Vagy nem olvastad el az adatlapjukat, ők viszont a tiedet igen. Ha téged nem zavar a távolság mondjuk, de őket igen, az már elég ok, hogy ne jelöljenek vissza.
2021. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

Troll kérdés!

Negyvenes férfinek tágabb lehetõségei állnak rendelkezésére az internet világában mint a "szívecskézés"

Elõfizetés, levélírás megterhelõ?

2021. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Én ismerkednék veled ha gondolod keress privátban.

31N

2021. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6, elő is fizettem, leveleket is írtam. Válaszok száma: nulla
2021. jún. 22. 14:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

6 os vagyok.

Elnézést. Nincs ötletem.

2021. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is megismernélek! Írj privátot.
2021. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!