Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem miért nem jelöl be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem jelöl be senki a társkeresőn?

Figyelt kérdés

45 éves férfi vagyok, állítólag jóképű. Nem kopaszodom, jók a fogaim, ápolt vagyok, se nem dagadt, se nem vézna. Megnéztem már kb 500 nőt, beszivecskéztem kb 50 szimpatikusat. Visszajelölések, kölcsönös szimpátiák száma: nulla.

Nem akarom elhinni, h senkinek se tetszek.



2021. jún. 22. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Rég nem vagy már abban a korban, hogy a nők eldobják az agyukat tőled.
2021. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

10-ből 1 nőt jelöltél, gondolom a legjobbakat

te nem vagy 10-ből 1, hanem csak monduk 5


így már látod a problémát?

2021. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát haver, az van hogy egy társkereső nem webshop. Vagy ha annak vesszük, akkor adott egy csomó termék. Eddig oké. A termékek minősége különböző, de a sok vásárló a legjobbakat akarja. Az viszi haza az árut, aki a legtöbbet fizeti. Az ellenérték nem pénz, hanem alapból a külsőd, a stílusod. Ha nem jön össze egy termék sem, az azt jelenti, nincs elég krajcárod. Az hogy te minek vagy kinek gondolod magad, az csak egy dolog. A realitás az, amikor megmérkőzöl a többi vetélytárssal.
2021. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A nők ritkán jelölnek vissza társkeresőn, a legtöbb nem is gondolja komolyan, és egyébként is, hamar feladják. Ha viszont a leveleidre sem válaszolnak, akkor valószínűleg nem elég jó a "marketinged", nem vagy figyelemfelkeltő, nem tudod eladni magad.
2021. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!