Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha élőben nem tudok ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha élőben nem tudok ismerkedni akkor valószínüleg örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Tiniként éreztem már hogy nekem nem sok sikerem lesz a csajoknál, mert már mindenkinek volt szinte csak nekem nem. Nagyon rossz volt hogy én eltérek a "normáltól". Nekem olyan nagy dolog lett volna ha lett volna kapcsolatom, és normál időben kezdek lányokkal ismerkedni. Önbizalmamnak is jót tett volna.



Neten szoktam csak társkeresőkön, szerintem ott sosem fogok találni, nincs olyan nagy szerencsém.


2021. jún. 23. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Igen, valószínűleg.

---

Tudsz róla, hogy a szociális képességek és a kommunikáció is fejleszthetőek?

2021. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 harebell ***** válasza:

A tinik többsége teljesen más értékrend szerint ismerkedik. Olyan sok férfin látom, hogy azért, mert kamaszként sikertelen volt a lányoknál, felnőttként nem veszi észre, hogy ebből már ki tudna törni, ha egy kicsit rendbe tenné az önbizalmát (és nem kell ettől még gyökeresen megváltozni, nagydumásnak vagy extrovertáltnak lenni).


Azzal együtt, ha neten jobban tudsz ismerkedni, megpróbálhatod azt is, hogy nem kifejezetten társkeresőkön próbálkozol, hanem a hobbidhoz vagy érdeklődési körödhöz kapcsolódó fórumokon, csoportokban vagy aktív. Az már alapból jó, hogy megismerhetsz embereket, akikkel van közös pont, és simán benne van a pakliban, hogy találsz valakit, akivel érdeklitek egymást. Szerencse persze ehhez is kell, és könnyebb, ha nagyobb városban élsz.

2021. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Az örökben minden ott van. Nem lehetsz egyedül, mert az egység része leszel.


Max addig maradsz egyedül, míg halálod után vissza nem térsz haza.

2021. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként ez az "örökre egyedül maradás" nem is olyan lehetetlen, mint amilyennek kinéz. Persze szerintem az összes ilyen kérdező csak trollkodik, de elméletileg egyáltalán nem nehéz "örökre" egyedül maradni Magyarországon. Elvégre válság válságot követ már 30 éve, diktatúra van, és mégis vannak párocskák, családok, gyerekek. Tehát nyugodtan lehet mondani, hogy amíg nem kezdenek el igazán lőni, addig minden rendben van. Persze, nagy átlagban. Viszont az egyén szintjén kicsit máshogy mennek a dolgok, mert ha valaki teszemazt olyan helyre születik, vagy bármi egyéb ok miatt nem lehet párja, akkor a jelenlegi Magyarország nem fogja megkönnyíteni a helyzetét, konkrétan le sem fogják szarni. Ha pedig nem veszi észre, hogy ez nem az ő, hanem a környezet hibája, és belesüpped, elengedi magát, akkor az az "örökké" is bizony egyre közelebb kerülhet, mert lesznek még ott más problémák is! Isten hozott mindenki Orbánisztánban!
2021. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!