Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit választanátok, együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok, együtt lenni a nem igazival vagy inkább egyedül lenni tudva azt, hogy mással nem valószínű, hogy össze fogsz jönni?

Figyelt kérdés
A nem igazival elvagytok, érzelmi, fizikai vonzalom oké de nem illetek össze igazán, viszont örülsz, hogy találtál egyáltalán valakit, akinek fontos vagy.

2019. jún. 22. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerű.


Inkább eszem olcsó kaját a Tesco alsó polcáról, mintsem éhezzek.

2019. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt párom: innen nézve csak az egyedüllétet tudom. Ha lett volna az életben már valakim, akkor amit utoljára írtál, ugyanazon megfontolás végett maradnék mellette.
2019. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell hogy mondjam minél idősebb vagyok, annál kevésbé hiszek a tündérmesékben. Nagyon szerencsés pár az, ahol mindkét fél egyértelműen és őszintén kimondhatja, hogy a másik fél az igazi. Inkább azt látom sajnos, hogy a legtöbben megalkusznak. Nem is gondolná az ember hány ilyen van...

Akikkel beszélgettem, mindenkinél az volt az ok, hogy inkább megalkudva, szeretetben családot alapítani, mint menni az ismeretlenbe egyedül és talán így is halni meg.

2019. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy tapasztalom, az előbbit választják az emberek. Azaz ha nincs ló, jó a szamár is. Aztán ha jön egy jobb közben, akkor rögtön félrekefélnek. Mindegyik nemnél.
2019. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

En egyutt vagyok kulfoldon a "nem igazival", szexmentes erdek-szeru hazassagban, immaron 5 eve. Ugyse jonne senki helyette, elotte se jott.


35F

2019. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"érzelmi, fizikai vonzalom oké"

Mi az istent akarsz még ezen kívül?

2019. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, hány évesen. Most 26 vagyok, így értelemszerűen szóba se jöhetne egy "oké" kapcsolat. Majd térjünk rá vissza 36-46 évesen, ha akkor nem lesz senkim, talán majd elgondolkodom, hogy lehet nem kéne a tökéletesre pályázni. Nem tudom, a személyiségem mennyit változik majd addigra, lehet, hogy kikopik majd belőle ez a vonás, de jelenleg a természetem nem engedné, hogy langyos pisiben ülve maradjak.
2019. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

bocs de akinek fontos vagyok és és van FIZIKAI DE MÉG ÉRZELMI vonzalom is na azaz igazi! amugy nem létezik hogy igazi mert az olyan mint a kockás has senki sem születik azzal hanem tenni kell érte a lényeg akkor lesz valaki az igazi ha tesztek érte és van fizikai-érzelmi dolog is!


de inkább akkor vagyok vele akihez vonzodok fizikailag érzelmileg na meg akinek fontos is vagyok.. 20F

2019. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az első. Viszont idáig még csak olyan nőkkel lett volna lehetőségem kapcsolatot kialakítani, akik még azt a hangyabokányi ingerküszöbömet sem ütötték meg, ami még megmaradt 26 évnyi magány után (se érzelmi, se fizikai vonzalomról se lehetett még csak szó sem), úgyhogy maradt az utóbbi. Amikor gyakorlatilag undorodsz a másik embertől, annál kivételesen még az egyedüllét is jobb. Sőt a magány is.
2019. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9.-nek.


Sarkítasz!


Nem egy undorító emberrel kell összejönnöd, csak nem a TÖKÉLETES NAGY Ő-vel.


Például, ha nem telik AMG Mercedes sportkocsira, attól még nem kell gyalogolnod, egy Mazda 6 is tökéletes a mindennapokra.

2019. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!