Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szüksége van egy 21. századi nőnek egy férfira?

Figyelt kérdés

Fordítva ugyanúgy fel lehetne tenni a kérdést, úgyhogy maradjunk a témánál.


A különbség ugyanis annyi, hogy férfi oldalról tök jó dolog a női lét (pár apró kényelmetlenséggel), míg női oldalról maximum az aszexuális nőknek lenne buli a férfilét, mert ők csak azt a pár apró előnyt élveznék benne, ami meg a női létben esetleg hátrány.


Szomorú tény a férfiakra nézve, de sajnos tény, hogy egy olyan evolúciós fordulóponthoz érkeztünk, ahol ránk már nincs szükség.


Ha nagyobb történelmi léptékekben gondolkodunk (törzsfejlődés), akkor nincs is benne semmi meglepő, számos élőlény van, ahol nincsenek külön nemek, anélkül szaporodnak. Mi pedig már a technológiai szingularitás küszöbén állunk, 100 éven belül egy Ultronhoz vagy a Borg kollektívához hasonló mesterséges intelligenciát is létrehozhatunk, amely asszimilál minket, majd az emberiség bizonyos értelemben megszűnik, más értelemben továbbfejlődik.


De amíg ez be nem következik, már manapság is csak hagyománytiszteletből választ egy nő egy férfit maga mellé.


Minden más esetben a nő eldobható tárgyként használja a férfiakat, mindenkit funkciójának megfelelően. A fuckboyt szexre, a lúzert csicskáztatásra, a gyerekekkel jól kijövőt apának vagy mostohaapának, az úriembert pedig szabadidős tevékenységekhez.


A nő egyetlen esetben veszíthet, ha szerelmes lesz.

Illetve egyetlen esetben kényszerül kompromisszumot kötni, ha rögeszméssé válik. Például annyira akar gyereket vagy annyira rugalmatlanul van egy életről alkotott elképzelése, hogy nem tud túllendülni akár egyetlen olyan SAJÁT MAGA ALKOTOTT szűrőfeltételen, ami miatt csak számára alkalmatlan jelöltek akadnak fenn a rostán.



2021. jún. 24. 01:54
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
35%
#29 igen, a férfiakra szükségünk van. De azokra nem akik pl itt is irkálják a nőgyűlölő, alázó szövegeiket. Szerinted véletlen hogy ez a kiscsillagozó nem kell senkinek? És ráadásul fordítva ül a lovon mert azt hiszi hogy ő szűri a nőket 😀
2021. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
10%
Akkor erre dobok 💕 -et én is jó? Majdnem eltaláltad te boszorkány :)
2021. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
96%
31: A megkeseredettség sok mindent képes előhozni az emberekből (ez viszont nemtől független). Egyébként szerintem mindkét nem szűri a másikat és jól is van ez így. Mi sem keressük minden nő társaságát és ti sem minden férfiét, csak aki tetszik.
2021. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
32%
#31 a kiscsillagozó nem szűrhet? Csacsi öreg medvém... Ebből olyan jól látszik, hogy felsőbbrendűnek képzeled magad. Azért mert nálad van az összes pna nem kell hanyatt dobni magunkat. Aki többre vágyik téged is offolni fog ha még nem tették meg.
2021. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
58%

Szűrhetsz természetesen, de nem hiszem hogy van miből, ezzel az életfelfogással. Kevés a buta kiszolgálószemélyzetnek nevelt fiatal lány manapság (hálistennek), úgyhogy sokból nem válogathatsz.

Köszönöm érdeklődésed, a vén Medve asszonyság elkelt már. Mozgalmas tinikorom után egy külföldi pasit kaptam ki 20 évesen, 37 voltam amikor otthagytam. Aztán egy kis csitris viháncolás jött majd véletlenül a szerelem. Ő csak 29, 2,5 éve vagyunk együtt. Majd ha offol, megkereslek 😏

2021. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
0%

Nem keresek kiszolgáló személyzetet magam mellé de ezt sehol nem is írtam. Az ön készülékében van a hiba, hogy a normálisról az otthon gályázó háziasszony jut eszedbe, akinek a cselédsors jut. Azért van kevés amiből válogathatok mert ezeket hamar elhappolják, feleségül veszik és kész.


Sok boldogságot! Köszönöm a felajánlást de inkább a Máltaiaknak dobj egy hívást 😘

2021. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
42%

Aki szerint a mai progresszív / mainstream értékrend helyes, legyen az a nők vagy a férfiak többsége által képviselt AZ HÜLYE.

Ekkora szerepe a kinézetnek és a pénznek sosem volt a világban.

2021. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
74%

#24 Sok év önfeljelsztésen vagyok túl. A baj nem az, hogy rosszul választok, a baj az hogy nincs miből választani. Mert megismerem és tudom, mire számítsak. Bár ne lenne igazam, de elmúltam negyven és látom, hogy hova fajul a kapcsolatok nagyobb része egy idő után. (Mivel segítő foglalkozásom van, túl sokat is látok). A rendes, kedves pasik többsége ugyanúgy meghülyülnek és csalnak vagy lelépnek 40-50 között. Aki elvált az már többnyire nem akar komoly kapcsolatot még egyszer. (ez mondjuk sokszor nemtől független).

Őszinte legyek? Aki meg azért hűséges, mert nehezen találna másik nőt, annak a hűségére nem lennék büszke.

Minden tiszteletem azé a rendes férfié, aki normálisan létezik egy kapcsolatban, ha megoldhatatlanná válik a probléma, akkor megcsalás helyett inkább válik, és nem az a célja, hogy végig dugja a fél világot, és ennek nem az az egyetlen oka, hogy csúnya vagy megöregedett, hanem esetleg van értékrendje.

De ilyen kevés van. Nőként én is ilyen vagyok, de inkább vagyok már egyedül, jobb így. Nincs kedvem tűt keresni a szénakazalban.

2021. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem "szüksége" senkinek nem kéne, hogy legyen senkire (de szépen megfogalmaztam). Úgy értem, a szükség nekem valami komoly hiányt mutat az egyik oldalról. Az a legjobb kapcsolat, ahol nem szükségem van a másikra, hanem akarom a másikat. Mert nem egy tartópillér, akire terhet akarok rakni, hanem egy társ, egy plusz.
2021. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
35%

#38 majdnem dobtam egy pipát aztán eljutottam idáig

"Őszinte legyek? Aki meg azért hűséges, mert nehezen találna másik nőt, annak a hűségére nem lennék büszke."

Azért ez nem volt szép:) persze mindenkinek joga van a tökéleteshez.

2021. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!