Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szüksége van egy 21. századi nőnek egy férfira?

Figyelt kérdés

Fordítva ugyanúgy fel lehetne tenni a kérdést, úgyhogy maradjunk a témánál.


A különbség ugyanis annyi, hogy férfi oldalról tök jó dolog a női lét (pár apró kényelmetlenséggel), míg női oldalról maximum az aszexuális nőknek lenne buli a férfilét, mert ők csak azt a pár apró előnyt élveznék benne, ami meg a női létben esetleg hátrány.


Szomorú tény a férfiakra nézve, de sajnos tény, hogy egy olyan evolúciós fordulóponthoz érkeztünk, ahol ránk már nincs szükség.


Ha nagyobb történelmi léptékekben gondolkodunk (törzsfejlődés), akkor nincs is benne semmi meglepő, számos élőlény van, ahol nincsenek külön nemek, anélkül szaporodnak. Mi pedig már a technológiai szingularitás küszöbén állunk, 100 éven belül egy Ultronhoz vagy a Borg kollektívához hasonló mesterséges intelligenciát is létrehozhatunk, amely asszimilál minket, majd az emberiség bizonyos értelemben megszűnik, más értelemben továbbfejlődik.


De amíg ez be nem következik, már manapság is csak hagyománytiszteletből választ egy nő egy férfit maga mellé.


Minden más esetben a nő eldobható tárgyként használja a férfiakat, mindenkit funkciójának megfelelően. A fuckboyt szexre, a lúzert csicskáztatásra, a gyerekekkel jól kijövőt apának vagy mostohaapának, az úriembert pedig szabadidős tevékenységekhez.


A nő egyetlen esetben veszíthet, ha szerelmes lesz.

Illetve egyetlen esetben kényszerül kompromisszumot kötni, ha rögeszméssé válik. Például annyira akar gyereket vagy annyira rugalmatlanul van egy életről alkotott elképzelése, hogy nem tud túllendülni akár egyetlen olyan SAJÁT MAGA ALKOTOTT szűrőfeltételen, ami miatt csak számára alkalmatlan jelöltek akadnak fenn a rostán.



2021. jún. 24. 01:54
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
88%

Miért szerinted milyen az, amikor egy férfi azért nem csal mert nincs rá lehetősége, de ugyanúgy más nők után nyáladzik?

Az értékrenddel bíró férfi azért nem csal mert a megcsalás nem fér neki bele. Külsőtől függetlenül. Na, ez a nem mindegy.

2021. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen világos, hogy ha ilyen a tudomásodra jut akkor nem is maradsz vele.

Ez így van, de nekem az jön le akkor is, hogy ezt csak egy menőmanóról tudod elképzelni, ami azért felszínes kissé. Egy egyszerűbb embernek is van értékrendje, már ha kap lehetséget a sokkal jobb partik mellett.

2021. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
22%
#41: Talán nem is létezik olyan férfi, aki azért nem csal, mert nincs rá lehetősége. A megcsalásra a mai világban bárkinek van lehetősége, akár férfi az illető, akár nő. Jobbra váltani, minőségi cserét csinálni, na arra viszont keveseknek van lehetősége és ezért is maradnak benne sokan a már megfáradt kapcsolatban. Inkább tartanak titokban egy szeretőt, vagy eljárnak csajozni/pasizni akitől megkapják azt, amit otthon nem. Aztán ha úgy alakul és egy számára jobb kapcsolat lehet ebből, akkor felrúgja az előzőt. Nem éppen egy gerinces hozzáállás, de sajnos nagyon jellemző.
2021. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
#38 Ilyenből, nőből is kevés van sajnos.
2021. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
72%

Ha én kutyának adom el magam, akkor miért olyan bánásmódot várok, amit egy macska kap meg?


Ha bepoziciónálod magad a "lúzer" kategóriába akkor miért várod, hogy úgy kezeljenek mint egy fuchboyt? Ha azt akarod, hogy ezeknél a kliséknek többnek lássanak, akkor pedig ennél összetettebb személyiséget kell felépíteni, ami cselekedeteinkben meg is mutatkozik.


Lehet háborogni a skatulyák ellen de valahol mi magunk is azt a folyamatot támogatjuk, hogy ott maradjunk ahol. Tudom, mert én is több kategóriát megjártam, úgy is bántak velem, aztán pislogtam, hogy miért? Majd korrigáltam, felépítettem magam újra, és máshová kerültem.

2021. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
#38: Van miből választani, csak a tökéletes keresését kell elengedni, mert olyan nem létezik. Vannak későn érő férfiak, akik ebben a korban szánták el magukat tartós kapcsolatra. Nyilván nem tökéletesek, de ha te vagy a megfelelő nő, akkor hajlandóak "pozitív" irányba változni. Vannak az elváltak, akik kisebb-nagyobb mértékben sérültek emiatt és őket neked kell(ene) meggyőzni arról, hogy veled érdemes lenne komolyan megpróbálni. Aztán vannak, akik valamilyen okból (betegség, baleset) elvesztették az előző párjukat, csak ott meg ugye azt kell(ene) tudnod leküzdeni, hogy vele leszel összehasonlítva akaratlanul is. Szóval van választék és bár nem tökéletesek, de 40 évesen már biztosan neked is vannak ilyen, illetve hasonló hibáid, tehát te sem vagy tökéletes választás.
2021. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
40%

"Az hogy a férfiak valamiért sztereotípíákká avanzsálnak és képtelenek komplex emberként funkcionálni, az miért a nő hibája lenne?"


mert a nő asszisztál. A nő árusítja ki magát, prostituálja magát egy italért, várja el, hogy eltartsák meg furikázzák kocsival stb.


Egyik fél sem semleges, mindkettő hibás.

2021. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
88%

"Egyik fél sem semleges, mindkettő hibás"


Így van! De az hogy a másik viselkedésének változására várunk... ez olyan mint amikor örökbe fogadsz egy kutyát és attól várod, hogy te "jó" gazda legyél. Azt amikor elkanászodik az állat mert nem tudsz vagy akarsz a helyzeten felülemelkedni akkor megy a kutya hibáztatása, majd vissza a menhelyre, hogy ez egy "rossz" állat! Én hoztam ki problémás állatot és nálam sem javult meg, úgyhogy két valsztásom volt, vagy megtanulok a gazdája lenni vagy megy vissza a zaciba. Én előbbit választottam és megtanultam felülemelkeni a helyzeten. Azóta harmónia van itthon. Én sem születtem gazdának, de megtanultam azzá válni.


Itt is lehet mutogatni, hogy a nők ilyenek olyanok, és te csak ahhoz alkalmazkodsz, de akkor miért vársz mást? Többet? És hogy téged a saját szerepednél többre tartsanak esetleg még értékeljenek is?

(teszem hozzá, ugyanúgy érvényes ez a nőkre is)


Be kéne fejezni az ujjal mutogatást, kirostálni az életedből, a látóteredből azokat, akik nem képesek felnőni egy komplexebb szinthez, és magad is azzá az emberré, tényezővé válni, akinek már a sablonok között élni nem elégséges.

2021. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
52%
#46 Elviekben egyet értek veled. De gondolom férfi vagy és nem ismered a lehetőségeket női oldalról. Én elvált anyaként másra sem vágynék, mint egy jó fej, negyvenes elvált apukára. A valóságban meg szinte egy ilyen sem írt rám társkeresőm. Írtak viszont fiatal srácok (kb 60%-ban!) akikkel ugye eleve szóba sem jöhet komoly kapcsolat, írtak nős pasik és néhány idős aggastyán. A korban hozzám illőek ritkán kerestek fel, általában egyedülállók voltak, akiket szóban nem zavart a gyerek, de aztán kibukott, hogy de, mégis. Hiába várok én a kedves, intelligens elvált apukára, nem jön.
2021. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
92%
#49: Férfi vagyok, így valóban nem tudhatom, hogy rád milyen típus ír, illetve kik közelednek feléd élőben. Abban szerintem egyetértünk, hogy a fiatal srácok mit szeretnének tőled, gyakorlatilag ugyanazt, mint a nős pasik. Az idős aggastyánok nem tudom mit takar, de megértem, ha nem szeretnél jóval idősebb párt. A korban hozzád illőekkel kapcsolatban viszont egy jó tanács: merj nyitni és ha nem is direktben, de egyértelműbben mutasd ki, ha érdekel valaki és ne úgy, ahogy a 20 éves lányok teszik. A 40-es, nem lestrapált "normális" férfiak sikeresek a fiatalabb (30 feletti) nőknél is, de ez nem azt jelenti, hogy a 40-es nőket kizárják. Arról nem is beszélve, hogy egy 38 és egy 40 éves nő között szinte semmi korból fakadó különbség nincs, ami van, az inkább egyedi és akár a 40-es nő javára is vállhat.
2021. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!