Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennél, ha randiznál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha randiznál egy pasival, aki bmwvel megy a randira, kialakulna egy kapcsolat, több randi is lenne, majd egyszercsak telefonálna a pasi s közölné, börtönben van, mert a bmw-t az első randi alkalmára lopta, de most elkapták...?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem nőként, de tisztázzuk csak: azért lopott egy BMW-t, hogy azzal villogjon első randin egy nőnek?


Na lássuk csak.


1.Az illető valószínűleg erősen kattant, ha képes bűntényt elkövetni emiatt, tehát nem képes látni a tettek felelősségét és a következményeket felmérni.


2.Elég lealacsonyító elképzelései vannak a nőkről, ha azt gondolja, hogy "mer' mindegyik bömöst akar".


Van egy réteg akik valóban, a nagy számok törvénye alapján kell is, hogy létezzen ez a típus (és szerintem mind ismerünk - ha közvetetten is - ilyen személyt, aki össze is jön valami látszatgazdag bűnözővel, de ők jellemre kb. hasonlóak is). De ha ilyen nővel randizol és csak azért hagy ott, mert "úúú, nem BMW" - akkor most ez tényleg veszteség? Szerintem nem, mert később csak rosszabb lenne.


Elég baj, ha erre a típusra utazol akiknek ez a lelkivilága és akiket legjobban a "Fából faragott királyfi" történetben mutattak be a legjobban a királykisasszony karakterén keresztül, igaz ott rossz példaként ábrázolva.


Gondold ezt át, még úgy is, hogy a kérdés csak elméleti/kamu.

2021. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én a pasi vagyok. Persze csak elméletben.
2021. jún. 24. 14:45
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12# gyakorlatban meg te vagy a nő?
2021. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Amilyen perverz disznók vagytok akár még az is lehet...
2021. jún. 24. 15:26
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Adom
2021. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!