Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elküldtem a fenébe de megbánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldtem a fenébe de megbántam!Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Pasimmal összevesztünk mert serintem lusta nem tesz eleget.Mondtam neki akkor lehet hagyni és menni, lapát van.Már két napja hiányzik és megbántam ezt mert most meg egyedül vagyok.Van egy másik csávó de az meg egy diplomás ártelmiségi szerintem nem jövök be neki.Ti rámennétek a másik csávóra vagy valahogy menjek vissza hozzá mert mégis hiányzik?

2021. jún. 24. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki is hiányoznál, már keresett volna, és megpróbálta volna visszakönyörögni magát.

De úgy néz ki nem így tett, lehet hogy élvezi a szingli pillanatait, amíg te rinyálsz.

Ha nem működött engedd el.

2021. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Keresett csak elküldtem.
2021. jún. 24. 21:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik pasit.
2021. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ramos ökle ***** válasza:
100%

A cigi is hiányozna, ha amúgy cigiznél és nem gyújtaná rá napokig.

A hiány érzéséből nem következik, h ami hiányzik, az neked jó.

2021. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz!
2021. jún. 24. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmi ertelme visszahivni/visszafogadni.

Ami nem mukodik, az NEM fog mukodni.

2021. jún. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő hiányzik neked, hanem az, hogy kötődhess valakihez. A biztonság, amit valaki más nyújt számodra. Nem javaslom sem a régit, sem az újat. Inkább pihenj, és tanulj valamibújat magadról, a személyiségedről! Ismerd ki magad jobban. Csak akkor lesz esélyed jó partnert találnod, ha ismered magadat.


Önfejlesztés és önismeret nagyon fontos lenne.

2021. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Veled összejönni? No way



Veszekedés után te dobod a másikat (ahelyett, hogy közösen megjavítanátok) és egyből más pasnyákok után mászkálsz (persze ha nem jön össze, akkor kell a tuti party, aki összejön), rólad túl sokat elárul.

2021. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hiányozhat, ha 2 nap után van más :D
2021. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddig a kérdésig nem.is hittem, hogy a felszínes, üres emberek is lehetnek kapcsolatfüggők.
2021. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!