Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért próbálja rám hárítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálja rám hárítani, hogy már nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Piásan csókolóztunk egy régebbi barátommal, lekerült a ruha is, de a szexig nem jutottunk el. Hazaküldött, mert úgy érezte, nem élvezem, és valami rosszat tett velem. Én közöltem vele hogy ez nem így van, csak váratlanul ért, és be voltam nyomva, de részemről lehetne folytatása. Valóban nem reagáltam nagyon lelkesen, de még szűz vagyok, amit előtte is tudott, sosem csináltam még hasonlót.

Próbáltam vele megbeszélni a helyzetet, de egyik pillanatban utalgat a szexre, majd átvált arra, hogy neki ez rossz érzés volt. Kínomban megkértem, hogy nyögje már ki, mit akar, hogy végre lezárhassuk ezt az egészet, erre azt mondta, most nincs kedve erről beszélni, viszont azt sem mondja, hogy nem akarna többet találkozni.

Nekem ez marha szarul esik, mert kedvelem őt, de így nekem sem hagyja, hogy továbblépjek.

Tudom, hogy meg kellene szakítanom vele minden kapcsolatot, de azért szeretném tudni, valójában miért nem akar többet, mert ezt a kamu szöveget nem veszem be.



2021. jún. 26. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Igazi hölgy vagy.
2021. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Évente max 2-3-szor iszok, mert betegség miatt nem bírom az alkoholt. Néha én is megengedhetem magamnak azt a 2 poharat.
2021. jún. 26. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem te irtal ki mar errol multkor is kerdest?

Mindegy is, orulj neki, hogy nem lett semmi. Szexelj olyannal, aki akar veled es es nem csak egy menet lennel.

Te nem engeded magad tovabb lepni.

2021. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem írtam még ki erről kérdést.
2021. jún. 26. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az végtelenül furcsa, hogy kvázi értelmetlenül akarod elveszíteni a szüzességedet. Távol álljon tőlem, hogy erkölcscsőszködjek feletted, de talán jobb lenne úgy visszaemlékezni az első alkalomra, hogy az illető szeretett és te is tiszta tudattal, vonzalommal élted át. Egy "megdugott részegen az exem"-nél talán értékesebb emlék lenne. :)
2021. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, az illetőben megbízok, és mivel közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz, meg szeretném már ejteni. Természetesen tiszta tudattal képzeltem el én is.
2021. jún. 26. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!