Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egyre többet felhozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyre többet felhozza a gyerekvállalást és nem bírom hárítani ebből szakítás lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
Már felhozta a párom a gyerekvállalást de mindig hárítottam hogy majd máskor stb de ebben a hónapban már harmadszor beszél róla. Ha kimondom neki hogy sose akarok gyereket hagyjon békén szakítani fog velem? Nem akarom tönkretenni a testem a terhességgel meg a szüléssel most nagyon jó alakom van kevés sporttal és a munkahelyemet is szeretem nem akarom elveszíteni. A gyerekeket se szeretem annyira idegesít amikor a buszon vonaton sírnak.
2017. jún. 11. 12:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

És te mikor fogalmaztad meg magadban, hogy SOHA nem akarsz gyereket?

Nagyon jól tudtad, hogy a párod akar, akkor miért húzod az idejét?

Szakítsatok, mert nem egyezik az elképzelésetek, ő gyereket szeretne, te pedig nem, nem illetek egyszerűen így össze.


(Egyébként nagyon önző és egoista vagy, ha csak azért nem akarsz szülni, hogy nehogy tönkre tedd az alakodat. Jesszus, olyan a felfogásod, mint egy kislánynak. Nyugi, 40 évesen, vagy akár később, már úgyse ilyen alakod lesz. Tested veszíteni fog a rugalmasságából..stb. A tested is öregszik, vedd ezt tudomásul!!)

2017. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen, szakítani fogtok. Halogathatod, de akkor csak később lesz rossz, nem előbb
2017. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok szerintem, mert így egyikőtök garantáltan nem lesz boldog. A következő társadnak meg mondd meg még a kapcsolatotok elején, hogy nem szeretnél gyereket.
2017. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Es miert nem lehet nyiltan kommunikalni gyikes nyavalygas helyett?
2017. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Miota vagytok egyutt?
2017. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Nagyon jól tudtad, hogy a párod akar, akkor miért húzod az idejét? "

Évek óta együtt vagyunk már a lakás is közös jó ideje de az utóbbi hónapban kezdte el ezt. Nagyon jól tudja milyen életem volt, az előző munkahelyeim közül az egyikben a főnök szexuálisan zaklatott a másikban mindenki azt várta mikor megyek már el hogy a helyemre rakjanak mást. Fél éve sikerült normálisat találni ahol végre rendesek velem és szeretek bemenni dolgozni és jó a légkör. A párom tudja ezt mind és ahelyett hogy élvezném a sok tanulás nehéz időszak álláskeresés gyümölcsét azt akarja hogy menjek szülni neki és hagyjam ott mindazt amit elértem.

Ez az önzőség!

2017. jún. 11. 13:01
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves vagy kérdező?
2017. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Te csak játszmázni tudsz, és hárítasz, ahogy írtad.

Könyörgöm, ennyire bonyolult lenne neki elmondani, hogy most jelenleg miért nem akarsz gyereket.

Egyébként a szövegedben meg ezt írod: "sose akarok gyereket"!!!!!!!

A kettőnek semmi köze egymáshoz. Üti a kettő egymást.


Az, hogy te itt kijelented, hogy SOHA!! akkor az biztos, hogy nem most fogalmazódott meg. Akkor miért nem közlöd vele, hogy te SOHA nem akarsz szülni?


És ne takarózz a munkahelyeddel, annak ehhez semmi köze!

2017. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

A testedet az idő fogja tönkretenni, nem a gyerek. Ettől függetlenül minden jogod megvan ahhoz, hogy ne akarj gyereket, és ebben teljes mellszélességgel támogatlak is.


Ahhoz viszont nincs, hogy hülyítsd a másikat. Mondd meg neki, hogy te nem szeretnél gyereket, tedd egyértelművé hogy megértse ennek a döntésnek komolyságát és megmásíthatatlanságát, és bízd rá a döntést. A többi onnantól kezdve az ő dolga.

2017. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
Ez csak valami ostoba feminista provokatív kérdés. Nem lehetsz annyira sekélyes, hogy valami nyamvad munkahely ennyire fontos legyen, csak ha te is egy modern kori pitsa vagy. Mit dolgozol, hogy ennyire fontos? Feketelyukakat kutatsz a NASA-nál vagy vezető idegsebész vagy? Ha valami irodai feszcimbáló vagy akit zaklatgatnak havi néhányszáz ezerért és csak a klíma alatt olvasgatsz meg vered a billentyűzetet akkor nem értem mit remegsz a melódért. Meg azt sem, hogy minek neked akkor párkapcsolat meg közös ház, ha a jövőd nem közös a másikkal. Szánalom.
2017. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!