Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben az esetben hogy érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben hogy érdemes csajozni?

Figyelt kérdés

Egyetemen olyan szakon vagyok, hogy a társaság 75+%-a fiú. Egyetemmen nem sikerült barátokat szereznem 1 év alatt, mert kb. semmilyen jelenléti rendezvény nem volt. (Tervben volt részünkről egy közös sörözés, de végül nem sikerült ezt sem megszervezni, míg így a vizsgaidőszak után sem.) A hibrid oktatásban sem tudtam érdemben barátkoznom, mert a tanórákon kb. mindenki 1-2 perccel előtte jelent meg, majd rögtön lépett is le utána. További gond, hogy finoman szólva nem vagyok az a bulizós, ivós fajta, a különféle tudatmódosító szerek, illetve a cigaretta használatát megvetem. Gimiben és még anno általános iskolában voltak fiúbarátaim, akikkel most is tartom a kapcsolatot, de ők meg olyan szakokra mentek tovább, ahol 90-95+%-ban csak fiúk vannak, így az ismerős ismerősének a felszedése sem játszik, mert nincs kit felszednem.

(A gimiben voltak lányok, DE ők nagyon vallálosak voltak, olyan elveket vallottak, hogy házasság előtti szex bűnös dolog, szexelni csak gyereknemzés céljából lehet... stb.)


A Tindert egyébként próbáltam, de nem túl sok sikerrel, volt néhány matchem, viszont általában nem kaptam válaszlevelet, utána meg sokszor unmatcheltek. (Nem olyan leveleket írkáltam, hogy "Szia, dugunk?", "Szia, mizu?" meg színvonalatlan társai.) Ha volt is válaszlevelem, akkor 2-3 üzenetváltás után elghostingoltak.


Mit tanácsolnátok a helyemben, merre felé próbálkozzak, hogy sikerrel járjak?



2021. jún. 28. 12:59
 1/2 anonim válasza:
28%

Szia

Nem ismerlek de a leírtak alapján nagyon erőltetted ezt a dolgot de van hogy nem kell szorítanunk dolgokkat ahozz hogy megkapjuk.

Talán veled az a baj hogy nagyon nyíltan próbálod a csajozást rengeteg lány nem szeretti azt ha egy fiú könnyen elérhető felfeded a kártyáidat és nem leszel érdekes.Próbálj meg változtattni a stílusodon az öltözködéseden lehet ez nem jön be a lányokknak.Járj ell olyan helyekre ahol több a lány és több a lehetőséged,légy magabiztos egy nőnek sokkat számít az ha valaki nem gátlásos és össze vissza beszél.Amikkor beszélsz egy lánnyal vagy talalkozol vele úgy fogd fel hogy ez neki megtiszteltetés hogy szakítasz rá időd dr ne muttasd ki neki

Próbalj olyan lányokkal kapcsolatott teremteni akikel van közös témád is.

Sok sikert neked!!!

2021. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1: Kezdjük ott, hogy el sem jutok odáig, hogy velük ismerkedjek, mert mint írtam nem nagyon vannak jelen a környezetemben.
2021. jún. 28. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!