Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha egy nő, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy nő, akivel ismerkedem, megtudja, hogy impotens vagyok, kiröhög és elmondja egy csomó embernek?

Figyelt kérdés
36F

2021. jún. 28. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért találsz ki ilyeneket?
2021. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen?
2021. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha már hülye voltál akkor semmit. Nem a kút alján kell morfondírozni, hogy mit kellett volna tennem, hanem az ugrás előtt.
2021. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2021. jún. 28. 18:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Először is az ismerkedés alatt bármikor mondod el, hogy impotens vagy ha alacsony EQ-jú fel fog nyomni. Tehát etekintetben édesmindegy a dolog.

Másrészt, ha már tudod, hogy valaben súlyosan hátrányt szenvedsz érdemes célírányosan ismerkedni, nem pedig úgy ahogy egy átlag pasas. Tehát igen, így a kapcsolat elején te már nem fogsz zsákbamacskát árulni.

Harmadrészt, ha ennyire fontos a környezeted megítélése, akkor evidens, hogy ott lutrizol a csajozással.

2021. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha impotens vagy, ne ismerkedj nőkkel!
2021. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Már csak az kéne h ne retardáltakkal ismerkedj. Olyan kis elesett áldozat vagy. 21 vagyok de úgy érzem h neked az apád lehetnék.
2021. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lucaszek96 ***** válasza:
0%
Nyugi nekem az exem terjeszti ezt aztán kiderült hogy csak vele;) szerencsére a barátnői vannak olyan édesek hogy tovább adjak a nevemben is:D
2021. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Senkinek nem mondanam el, nem is rohognek, viszont szomoru lennek, hogy ez felejtos.
2021. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hívd el egy beszélgetésre, kérdezd meg tőle, mit érez, amikor ezt elmondja idegeneknek, másnak? Szerinte ez mire jó? Mit gondol magáról, mint nő?

Ne veszekedj vele, csak kérdezz ilyeneket tőle. Majd a végén mond meg neki, hogy a helyében "én" magamba néznék...

2021. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!