Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Köztetek van, vagy ismertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek van, vagy ismertek olyan embert, aki egyedülállóként tervezi leélni az életét? Aki feladta a párkeresés lehetőségeit?

Figyelt kérdés
Ha esetleg igen, miért? Mik az eddigi tapasztalatok?

2021. jún. 28. 21:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
88%
A nagybátyám. Meg valószínűleg nekem se lesz soha párom.:(
2021. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
59%

Jelen, 28F


Egyéjszakások simán osszejonnek, de többet nem akarok senkitől.

Ez az egész kapcsolatos az ál bizalommal egy vicc.

Mindenki annyira egoista, hogy nem a másikat szereti, csak a másikon keresztül saját magát.

Aki érti az érti.

Ezért. :)

2021. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
84%

Nem tervezem, de valószínű ez jut osztályrészemül. :(


37/N

2021. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Kedves 1es, örülök hogy válaszoltál. Miért gondolod így, illetve hogyan éli meg a nagybátyád? Én is egy ilyen emberke vagyok, aki évekkel ezelőtt meghozta ezt a döntést, nem bántam meg, van benne jó is és rossz is, de kíváncsi lennék mások tapasztalataira.
2021. jún. 28. 22:05
 5/61 anonim ***** válasza:
92%

Magamban vívodok néha ilyeneken. A helyzet az, hogy nem találok olyan nőt, akivel gondolkodásmódomat tekintve összeillenék, és szerelmesek is lennénk egymásba.

Akivel jól el tudtam beszélgetni sokáig, csak barátságot akart a későbbiekre nézve, én ezt tiszteletben tartottam.

Nekem azért nem kell kapcsolat, hogy legyen mit "felmutatni", mert ezt úgyse érdemes erőltetni. Nyilván örülnék neki, ha valakivel működne a dolog, de manapság azért nehéz olyat találni, akivel az ember biztosan élete végéig együtt akarna maradni (alkalmi kalandok, átmeneti megoldások engem nem érdekelnek).

A baráti körömben is többen küzdenek hasonló problémákkal (és egyébként sok a válás is, ami ismét csak intő jel, hogy nem kell egyből beleugrani minden kapcsolatba).

2021. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezem én sem. De eléggé úgy fest, hogy egyedül maradok a végén.
2021. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Húha, azóta írtatok még páran. :) Együttérzek veled 2es. Nekem nincs sok tapasztalatom kapcsolatokban, de amiket hallottam ismerősöktől, kollégáktól, milyen kapcsolatokban élnek, örülök, hogy nincs hasonlóban részem. Ettől függetlenül persze vannak jól működőek is, de talán manapság ritkább.
2021. jún. 28. 22:07
 8/61 anonim ***** válasza:
78%
Talkoztam egy pasival, ertelmesnek tunt, olvas pszichologiat is. Eloszor azt gondoltam, a o nem olyan mint a tobbiek. Aztan kiderult hogy egy vonzo 10 evvel fiatalabb nobe szerelmes, aki osdzevisdza csalja. A valasza erre, ahh de hat szeretem most mit csinaljak. Tehat elvileg ertelmes, megis a gyakorlatban csak az osztoneit, erdekeit koveti:fiatal szep punci kell akkor is ha egy ribi. Mindenki erdekember, mindenki. Ha eut el tudod fogadni, nem varsz senkitol semmit es te is probalod elfogadni hogy igy mukodsz, akkor megbekelsz majd.
2021. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerből ilyen vagyok: van egy alapbetegségem, ami miatt kívülálló vagyok a társadalomban.
2021. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, örülök, hogy ennyien írtatok, mindenkinek ment/megy a zöld pacsi a részemről!

Sajnos igen 5ös, a szerelmet megtalálni... nem is tudom, létezik-e, azt én valami tök elérhetetlen véletlenszerű szerencsének értem, ha valakinek összejött már és nem plátói... a mai világban az elvárások, és a másikhoz való alkalmazkodás mind a 2 félről elég problémás sok esetben. Valamint az önbizalom-hiány és a rossz tapasztalatok tömkelege meghozza azt a döntést, hogy köszönöm, ebből inkább nem kérek, magam boldogulok. Szerintem nincs kivétel ez alól, sok férfinál is és sok nőnél is ez a helyzet. Én ezt legalábbis így érzem.

2021. jún. 28. 22:16
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!