Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne helyreállítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne helyreállítani a nemek közti egyenlőséget a párkapcsolati piacon?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, milyen megoldási lehetőségek vannak.

2021. jún. 30. 15:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/272 anonim ***** válasza:
86%
Legyen több homoszexuális férfi! Így végre sokkal több férfi lesz kapcsolatban, mint nő.
2021. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/272 anonim ***** válasza:
21%
mondjuk ha a faszik nem jatszanák az eszüket és irnanak elsokent a noknek, kevesebb nyavalygos kerdes is lenne itt a gyk-n!
2021. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/272 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan sajnálom, hogy nem tudom a nevemet megváltoztatni (új accot már nem akarok), de szívesen átírnám erre: Mindégmásahibássosemnemén


És akkor csak be kellene lépnem az aktuális rinyatopikba és ennyit írnom: This ⬆️


😄

Sorry... Nem, inkább sajnállak. :(

2021. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/272 anonim ***** válasza:
45%
32: Post of the day! 😄
2021. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/272 anonim ***** válasza:
90%
Jelentkezz katonának, ott megtanulnád azokat a skilleket, amik a felnőtt ferfiakra jellemzőek. Minden picsogó incelre ráférne egy kiképzés.
2021. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/272 lizzi77 ***** válasza:
92%
Ebből a kérdésből látszik, hogy a pasiknak mennyi idejük van ilyen h_lyeségeken agyalni.Én is fel dobok egy kérdést:miért nem lehet egy szigetre száműzni az Inceleket, ahol naphosszat gyárthatnák a burkolt "nőt akarok marha gyorsan, csak senkinek sem kellek, emiatt frusztrált vagyok veszettül, és előrukkolok valami eszehagyott megoldással" típusú elméleteiket?
2021. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/272 anonim ***** válasza:
93%

"nőt akarok marha gyorsan, csak senkinek sem kellek, emiatt frusztrált vagyok veszettül, és előrukkolok valami eszehagyott megoldással"


Ez a legtöbb incel-re igaz, csak ők nem minden nővel érnék be..nekik 10/8-as vagy 10/10-es csajok kellenek miközben ők maguk vagy 10/4-sek és semmit nem tesznek hogy ez változzon.

2021. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/272 anonim ***** válasza:
91%

"Ezért adóztatják meg például a sikeres szingli férfiakat és adják oda a pénzt a családanyáknak."


Szerinted én szakmájában sikeres, jól kereső szingli nőként kedvezőbben adózom, mint egy férfi ugyanezzel a jövedelemmel????


A családtámogatási juttatások, támogatások pedig nem nőknek járnak, hanem gyermeket nevelő embereknek. Gondolom, nem mondok újat vele, hogy minden gyereknek van apja is, nem csak anyja.


Kb. annyira van helye a fent idézett megjegyzésednek, mintha én arra panaszkodnék, hogy a jól kereső szingli nőket azért adóztatnak, hogy családapáknak adhassa az állam a pénzt.


"Ma egy nőnek nincs szükség hosszú távú párkapcsolatra ahhoz, hogy teljes életet éljen."


Ez a férfiakról épp ugyanígy elmondható. Nem a nemedtől függ, hogy teljesnek érzed-e az életedet hosszú távú párkapcsolat nélkül, hanem a személyiségedtől.

2021. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/272 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy, a férfiaknak kéne megvaltozni, olyan igenyeseknek, válogatósaknak, de egyben realistának és önérzeteseknek lenniük mint a nőknek és akkor talán egyenlő lenne a piac, de ez nem fog bekövetkezni 😅 mondom ezt férfiként
2021. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/272 anonim ***** válasza:
93%

"Ezért adóztatják meg például a sikeres szingli férfiakat és adják oda a pénzt a családanyáknak."


A szingli nők is ugyanúgy adóznak, és a családapák is ugyanúgy részesülnek a gyerekek utáni jutattatásokból.

2021. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!