Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne helyreállítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne helyreállítani a nemek közti egyenlőséget a párkapcsolati piacon?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, milyen megoldási lehetőségek vannak.

2021. jún. 30. 15:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/272 anonim ***** válasza:
89%
A korlátozások azért voltak, hogy ne a lélegeztető gépen dögölj meg te vagy bárki más. Láttál már embert megfulladni? Emiatt a sz.r miatt? Elárulom, nem túl kellemes. Mikor segítenél valakin, de nem tudsz. És te ezt hasonlítod ahhoz, hogy az álló farkad nincs kibe verni? Menj el prostihoz ha nincs más.
2021. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/272 A kérdező kommentje:

"Komolyan sajnálom, hogy nem tudom a nevemet megváltoztatni (új accot már nem akarok), de szívesen átírnám erre: Mindégmásahibássosemnemén":


Mondhatod egy szegény családból származó pakisztáni munkásnak, hogy ő a hibás, amiért nem tudott meggazdagodni és neki kéne tennie érte. Ha az illető fiatal, ez hozzáállás még lehet működni is fog. Ettől függetlenül én nem erről beszélek, hanem arról, hogy egy holland gazdag családba született gyereknek (aki megfelel a nőknek), sokkal jobb lehetőségei vannak, mint egy éhező pakisztáni családba születettnek (aki megfelel a férfiaknak).


Most azt a tényt meg tegyük félre, hogy az iszlamista Pakisztán a világ egyik leggyorsabban fejlődő országa, miközben Hollandiában a párkapcsolati piaci problémák miatt nem születik elég gyerek ahhoz, hogy ne váljon Pakisztán 2 -vé.

2021. jún. 30. 21:23
 43/272 A kérdező kommentje:
42: Én szívesebben leélnék 50 évet boldog párkapcsolatban, fiatalon végignézve ahogy az emberiség először megkerüli a holdat, hogy aztán 60 évesen meghaljak koronavírusban, minthogy éljek 80 évet egyedül (ami valahogy nem igazán szokott bekövetkezni, az ilyen emberek hamarabb meghalnak annál...).
2021. jún. 30. 21:25
 44/272 anonim ***** válasza:
97%
De az alacsony keresetüeknek is van társa, a gyári munkásnak, a buszsofőröknek, bolti eladóknak, közmunkásoknak, utca seprőknek de még egyes hajléktalanoknak is..amíg te nem járnál duci Marissal a kisboltból, te se várd el a nőktől hogy olyannal legyenek együtt akihez nem vonzódnak. NINCS párkapcsolati piac!
2021. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/272 anonim ***** válasza:
96%

Jaj de kis gyökér vagy nem ez volt a lényeg, látom nem jött át.

Akkor érjen el a korona aztán majd rájössz, hogy vannak nagyobb gondok is az életben.

2021. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/272 A kérdező kommentje:
46: A korona főleg azokat az 50 fölötti embereket érinti, akik "elhagyták magukat". Nyilván van kivétel, de annál meg többen halnak meg közlekedési balesetben. A közlekedési baleseteknek való kitettség viszont a párkapcsolati piacon való részvétel alapfeltétele sokak szerint (szerintem nem, de fogok tenni egy próbát).
2021. jún. 30. 21:49
 47/272 A kérdező kommentje:
Ha azt nézzük, hogy hány nem kövér, nem dohányzó, nem alkoholista, rendszeresen sportoló vagy konditerembe járó 50 év alatti ember halt volna meg a koronavírusban a lezárások nélkül, szerintem 2019 -ben annál többen haltak meg közlekedési balesetben.
2021. jún. 30. 21:50
 48/272 anonim ***** válasza:
88%
Akkor várunk sok szeretettel a covid osztályon. Ha most nem is, legközelebb jöhetsz önkéntesnek. Na de te ezt is biztos jobban tudod. Mint mindig mindent.
2021. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/272 A kérdező kommentje:
49: A covidra van oltás és amíg nem volt, lehetett ellene védekezni például azzal, hogy egyedül ülök egész nap otthon a gép előtt. A közlekedési baleset nem ilyen és menni fog tovább. A párkapcsolati piaci problémák meg végképp. Nyilván horror volt, amit láttál, de a statisztikákat (a valóságot) is figyelembe kell venni.
2021. jún. 30. 22:00
 50/272 anonim ***** válasza:
96%
Saját magadról ossz meg statisztikát, mennyi párkapcsolatot sikerül felmutatnod.
2021. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!