Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen sértődékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sértődékeny egy-két nő? Megdicsérek valakit a közértben és van aki olyan gyilkos szemekkel néz rám, mintha meg akarnám erőszakolni. Persze ez olyan 30%, a maradék 70% kedvesen megköszöni vagy elkezd velem beszélgetni.

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 09:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
Mi értelme idegeneknek bókolni? :D Nekem is szoktak, bár legtöbbször fel se tűnik (a fülhallgató csodája), de amúgy se reagálok rájuk, mert értelmetlen.
2021. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Mert nekem ilyenekből összejött már vagy 8 kisebb-hosszabb kapcsolat. Kb 100 bókból 8 az nem is rossz sztem.
2021. júl. 4. 09:37
 3/42 A kérdező kommentje:
Mondjuk volt olyan is, h kasszánál mérgesen nézett vissza rám, én meg épp babosat ebédeltem aznap. Megkapta a jutalmát.
2021. júl. 4. 09:38
 4/42 anonim ***** válasza:
94%

Én szimplán ignorálni szoktam az ilyeneket - nem reagálok se jól, se rosszul, mintha meg sem hallottam volna őket.

Eleve nem mindig tudom, hogyan reagáljak bókokra olyanoktól, akiket szeretek és ismerek, pláne egy idegentől. Tegnap a Lidl-ben utánam szólt egy férfi (ránézésre nálam legalább kétszer idősebb volt), hogy "Milyen szép vékony vagy!".

Most erre mit kellett volna reagálnom? Hogy "Köszönöm"? Az olyan furán venné ki magát, beszélgetni meg nem megyek oda, mert nem érdekelt a férfi. Ismerkedős szövegnek pedig elég gáznak tartom az ilyesmit, mondjuk neked ezek szerint voltak már sikereid.

Nekem eléggé kellemetlen és buta dolog ez, szóval az ignorálást tartom a legjobbnak. Maximum azt hiszi a másik, hogy nem hallottam meg.

23/L

2021. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom a kisugárzásodon azonnal érződik, hogy nem vagy normális. Ha rossz benyomást teszel az emberekre, nem csoda, hogy elkerülnek inkább.
2021. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
11%

"Mi értelme idegeneknek bókolni? :D"

Mert normális embernek jól esik, jó néven veszi, a férfiak meg szeretnek jót okozni azzal, ha átadják azt egy nőnek hogy szépnek látják őt. Nem mindenki rettegős, elbújós a társadalom elől, hanem vannak akik szeretnek törődni az embertársaikkal.

2021. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
94%

Mondanál példát, hogy miket mondasz?

Valamint miért baj az neked, ha idegenek nem reagálnak mosollyal egy másik idegen kéretlen közeledésére?

2021. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, de akkor ezek szerint nem esik jól a lányoknak. Akkor marad a f*ng. Ilyenekkel szoktam feldobni az uncsi vásárlást.
2021. júl. 4. 09:48
 9/42 A kérdező kommentje:
6-os én is így gondoltam, de ezek szerint nem.
2021. júl. 4. 09:49
 10/42 A kérdező kommentje:
Néha amúgy vicces, mikor a f*ngszagra se reagálnak, pedig az ellen nem véd a füles XD
2021. júl. 4. 09:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!