Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen sértődékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sértődékeny egy-két nő? Megdicsérek valakit a közértben és van aki olyan gyilkos szemekkel néz rám, mintha meg akarnám erőszakolni. Persze ez olyan 30%, a maradék 70% kedvesen megköszöni vagy elkezd velem beszélgetni.

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 09:33
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Természetesen ha látok gyűrűt a kezén, akkor rá se nézek, házas nő az nekem tabu.
2021. júl. 4. 13:36
 32/42 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy mindenkinek a választ, mostmár látom, h ez zavaró. ment a zöld kéz.
2021. júl. 4. 13:39
 33/42 anonim ***** válasza:
84%
Ha te feljogosítva érzed magad arra, hogy mások arcába fingj, akkor nekik hogy ne lenne joguk ignorálni, stb téged? Mi van, ha csak rossz napja volt, erre valaki a boltban még zaklatja is, persze, hogy nem lesz kedves, és akkor még az orra alá is fingik egy barom. Szerinted? Még mindig jogosnak tartod? Gyerekes vagy. Nőj fel!
2021. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
72%

Én nem hordom a gyűrűt mert nem szeretem az ékszereket és a férjem se hordja, el vannak téve emlékbe egy polcon a gyűrűk, képekkel körbe rakva.

Persze ezt senki se tudhatja ez igaz, de akkor se jelenti hogy nekem jópofát kell vágni bármihez is.

2021. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Igen jogos. Amúgy nem az arcukba fingok, olyan magasra nem tudom fölemelni a fenekem. Bár elég magas vagyok. ( 187 cm)
2021. júl. 4. 13:46
 36/42 A kérdező kommentje:
Bár ha nekem rossz napom van, és valaki az utcán azt mondaná, hogy de helyes vagyok, akkor nem hiszem, h még rosszabb napom lenne. De úgy látszik a nők másképp működnek.
2021. júl. 4. 13:48
 37/42 anonim ***** válasza:
79%

"El se olvassátok miért fingok oda"


Erre nincs mentség, csak a suttyóság az oka.

2021. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
76%

Jó nagy suttyó farok vagy csak szólok. Akkor sem finghatsz oda senkinek sem mert úgy gondolod megérdemli. Azt hiszem te nem vagy tisztában az alapvető illemmel. Másrészt nemcsak neki kellemetlen hanem kb mindenkinek aki ott abban a légtérben tartózkodik. Azt meg le sem írom hogy a saját esélyeidet rontod ezzel. XD

Másrészt valóban bizarr ez az "akkor is megdicsérlek és márpedig megköszönöd"-hozzáállás. Honnan tudod hogy bejössz neki? Honnan tudod hogy nem házas? Honnan tudod hogy nincs párja? Rá van írva a homlokára vagy mi a fax? Ha már korábban egymásra mosolyogtatok és szemeztetek akkor esetleg, mondom ESETLEG jól veszi ha bókolsz neki. Volt hogy egy pénztárosnak odamondtam mosolyogva távozáskor hogy "kitartás". Olyan is hogy egy női vásárlónak távozáskor köszöntem mert gyakran megfordult ugyanazokon a helyeken ahol én. De ennél többet nem teszek. Pontosan ezek miatt. Nem akarom hogy bárki félreértse. Ha akar tőlem valamit egy nő azt idővel úgyis látom majd rajta.

2021. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Nincs szankciója, ha odafingok. Mondjuk az igaz, h nekem is büdös. De majd dolgozok ezen is. De így már látom, h valóban zavaró a bókolás, úgyh azt ráhagyom. Azt hittem ez nem zavaró.
2021. júl. 4. 20:24
 40/42 anonim ***** válasza:
Nézd, egy szép nő tudja, hogy ő szép, mert naponta több bókot is kap. Egy idő után immunissá válik rá, unja, aztán meg már idegesíti is a sok kéretlen bók.
2021. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!