Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális az ha nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az ha nekem még 24 évesen nem volt részem kölcsönös szerelemben?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy lány volt akit megszerettem meg szerelmes is voltam belé, de nem viszonozta. Olyan rossz volt. Akkor azt hittem hogy végre lett barátnőm. De azért így is jó volt. Csak az zavar hogy ennyi idő alatt nem tudtam összetalálkozni olyan lánnyal aki engem akart volna.

Mennyire szokványos ez?

Zárkózott vagyok az igaz, meg úgy gondolom hogy nagyon kevés lehetőség van ismerkedni, régebben ilyen 40-50 évvel ezelőtt könnyebb lehetett. Mert mindenki komoly kapcsolatot keresett meg szerintem nem volt ennyi felszínes ember, teljesen más szempontok alapján választottak.


2021. júl. 4. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

40-50 éve mások voltak a társadalmi referenciák, nem az emberek voltak mások. Szvsz nem volt jobb akkor. Én jobban érzem magam itt és most, minthogy visszavágyódjak a szocializmusba.

Nem normális. A többség szerez ilyen tapasztalatot már 20 éves kora előtt is.

2021. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És szerinted akik kapcsolatban vannak körülötted, ott van kölcsönös szerelem? Mert én leginkább azt látom, hogy az egyik fél szerelmes, a másik meg élvezi ennek előnyeit.

Kölcsönös szerelem, kb. a mesékben létezik. Örülhet az ember, ha az életben egyszer összejön. Én egyszer hittem azt, hogy sikerült, 29 éves koromban, de az évek során visszamenőleg is megkérdőjeleztem nem ok nélkül, hogy vajon valaha szerelmes volt belém egyáltalán? Se előtte, se utána nem jött össze soha. 40 évesen éreztem azt először, hogy ez most nagyon kölcsönös, de kitörölhetem vele, amikor már családos volt az illető, meg én is.

2021. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy fogalmad sincs a 40-50 évvel ezelőtti világról. Igen, persze, nem léteztek felszínes emberek... csak olyanok, akik anyagi érdekből házasodtak, ami ugyebár véletlenül sem felszínesség. Meg persze véletlenül sem fordult elő olyan, hogy a család beleszóljon, hogy kivel járhatsz, meg kivel nem.
2021. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 27 évesen sem volt viszonzott, pedig viszonylag hosszú kapcsolatban voltam. 😂 Nem mindenkinek alakul standard szerint az élete. N
2021. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

24 évesen lett először barátnőm, bár sajnos nem tartott, csak egy évig a kapcsolat, mert kiábrándítóan viselkedtem és tapasztalatlan voltam.

Most 28 vagyok, azóta sem találtam senkit. Ez van, majd az Isten küld társat, amikor kell. 🙂

2021. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A többség szerez ilyen tapasztalatot már 20 éves kora előtt is."


Egyébként erről van szó. Szóval azért ha kint sétálsz az utcán, láthatod, hogy szép, fiatal párocskák járkálnak kézen fogva, a többség ilyen. Az, hogy ez neked nem jött össze, az ciki, de te nem számítasz, mert a többségnek összejön. Innen lehet tudni, hogy átlagos vagy vagy vesztes. És ne felejtsük el, hogy vesztesből kevés van!

2021. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!