Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt még normális srác/férf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még normális srác/férfi aki tényleg hisz a szerelemben és nem használja ki a nőket és gázol át az érzésein?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, a visszajelzések alapján nem is csúnya, a környezetem szerint túl kedves és mégis folyamatosan mennek csődbe a párkapcsolataim. Sokak szerint mert túl naív és hiszékeny és túl megbocsájtó vagyok. Vannak olyan férfiak itt akik tényleg becsülik még azokat a nőket akik téyleg csak egy normális kapcsolatot akarnak és tiszta szívből szeretni nem pedig felesleges játszmákat?

2015. jún. 13. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Majd akkor hiszek ha megtapasztalom, általában a kihasználás és az átgázolás fordítva szokott lenni.
2015. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Egy még lehet véletlen, kettő pech, a harmadik ilyen eset után komolyan magamba néznék, miért választok mindig rosszul! Nem a férfiak a hibásak azért, mert te nem megfelelőt választasz és hagyod kihasználni magad, hanem Te! N31
2015. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Fantasztikusan felszabadító egy olyan kapcsolat, ahol nem kell játszmázni! Sokan álmodnak ilyenről.


Ami viszont a naivitást és az elnézést illeti... sajnos a jóhiszemű emberek sem tökéletesek. Velük is van úgy, hogy nem veszik észre magukat, velük is van úgy, hogy hibáznak. Pusztán az, hogy tiszta szívből szeretik egymást a partnerek, nem oldja meg automatikusan a konfliktusokat. Lehet, hogy illúzióromboló, de egy mindent elnéző magatartással még egy igyekvő, a másikat tisztelő és megbecsülő partner mellett is könnyen rossz irányba mehetnek a dolgok.

2015. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló, végre egy korrekt női megnyilvánulás.


Kérdező, a naivitásod és a hiszékenységed továbbra is rossz kapcsolatokat fog eredményezni, hiába viselkedsz majd úgy, mint egy normális lány.


Vannak férfiak és nők is, akik tényleg egy tiszta kapcsolatot akarnak, és fejben el is döntötték ezt. Csakhogy igen ritka ez már, úgyhogy nem könnyű találni.

De akinek a türelmesség nem esik nehezére, az nem is bánkódik nagyon.

2015. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sok ilyen srác/férfi van, de pontos számot ne kérj.

A normális szó nagyon tág fogalom, sokaknak más a személyiségük és ítélőképességük, ezért sokféleképpen lehet a normális jelzőt definiálni.

Alapjába véve mindenki a normális kapcsolatot keresi az életben.

Lég egy kicsit magabiztosabb és állj néha a sarkadra és vállald fel a gondolataidat.

Nem kell mindig megalkuvónak lenned, pont ez eredményezi azt, hogy kihasználnak téged.

Fontos egy kapcsolatban az egymás iránti tisztelet és ezt ki kell érdemelni.

Most nem azt mondom, hogy az asztalra kell csapnod, de amíg ezt nem éred el a párodnál, addig mindig ki leszel használva.

Ha gondolod válthatunk pár levelet.

Nyugi, nem eszlek meg, csak megkóstollak. ;)


28/F

2015. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen, vannak.

Csak nem elég izmosak, meg kissé félénkek, ezért nem kellenek a nőknek.

2015. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen van itt még ilyen srác/férfi.Én is ilyen vagyok.Soha sem használtam ki senkit,fordítva már voltak probálkozások.De azt lehet kihasználni aki hagyja magát.
2015. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a gond az kedves kérdező hogy a normális srác jelentése mást jelent a köznapi nyelvben és más a tipikus lányok(valszeg te is beletartozol) szótára szerint.

normális srác közfelfogás szerint: jóravaló tisztességes ember aki nem árt senkinek

szerintetek pedig:egy adonisz kitömve pénzzel, plusz olykor játsza a machót

2015. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak akkor lehet probléma a naivitás, hiszékenység, ha ki is használják. A megbocsájtóság szintén. Utóbbi jó tulajdonság, ne változtass rajta :) Én pedig kerülöm a játszmázást, de ritka az olyan nő, aki nem taktikázik, vagy játszik érzelmileg. Jó látni, hogy van még ilyen, aki nem :)


21 éves fiú

2015. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

igen van

kellehürnek hívják kicsit utálja a nőket de ő már foglalt mert a barátnője vagyok:)) de most nincs itt mert szombatonként is közmunkára jár

2015. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!