Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten szerintetek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten szerintetek sem érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Csak párszor próbáltam, de arra jutottam hogy felesleges, nincs értelme, pedig én kifejezetten helyes srác vagyok, legalábbis ezt a környezetem mondta, de a külsőmmel szerintem nincs probléma...


Érdemes lenne élőben megvárni az igazit?


Igazából az nekem sokkal jobb lenne, hogyha például megyek este haza a munkahelyemről, és mondjuk a lány éppen a kutyáját sétáltatná, és a kutyája odafutna hozzám és utána szóba elegyednénk a lánnyal. Így sokkal jobban tetszene, minthogy ilyen elcseszett társkeresőkön szívezgetni, és még fizetni is azért... Ez az alkalom vajon elfog jönni vagy egy hasonló szituáció vagy nem, mi a tapasztalat?


23 éves vagyok!


2021. júl. 4. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Jól látod a helyzetet. 36F
2021. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Ez teljesen a véletlen műve.. szerintem ne ragaszkodj ennyire a spontan szituációkhoz, netes ismerkedésből is kisülhet jó. Én is így ismertem meg a vőlegényem. Adj egy esélyt a dolognak, közben lehet sikerülni fog a spontán verzió, sosem tudhatod. :)
2021. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha a környezeted olyan nagyon helyesnek tart, miért nem onnan kerestél valakit? Ugye ez a "környezeted" nem egyenlő a haverokkal meg a rokonokkal? Csak mert ők kedvességből és tapintatból mondják, meg van az a mondás, hogy a "bagolynak is szép a maga fia".


De a net semmivel nem rosszabb vagy jobb, mint az élő szóban történő ismerkedés. Van akinek ez, van akinek az jobb.

2021. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Én sem értem ezeket a "környezetemből sokan mondják, hogy nagyon helyes vagyok" srácokat. Miért nem hívsz el randizni valakit közülük??
2021. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mindenesetre én kivárnék inkább egy hasonló szituációt, és nem erőltetném különösebben az ismerkedést. Én készen állok, szeretem magamat, rendben van az életem már, amennyire rendben lehet, nem hinném hogy társkeresőre lenne szükségem. Majd a sors talán elhozza nekem azt a lányt....


Illetve már elhozta volna szerintem, csak én voltam a hülye.


Tavaly külföldön nyaraltam, ahol a közös helyiségben volt egy lány, aki mindig rám mosolygott, még akkor is rám nézett és mosolygott és köszöngetett, amikor messzebb álltam tőle, de én nem beszéltem vele, csak köszöntünk egymásnak, mert nem tudtam olyan jól még angolul.


Tehát ha lenne még valamilyen hasonló szituáció, annak örülnék.


Egyébként végiggondolva így külsőre annál a lánynál akivel találkoztam külföldön nehéz lett volna elképzelni jobbat, és a személyisége is annyira kedves volt, hogy mikor hazajöttem nagyon megbántam, hogy meg sem próbáltam beszélgetni vele... Aztán ugye fogalmam sincs, hogy mi volt a neve. Bár a külföldi lányok nyitottabbak, talán csak szexet akart, nem tudom, de nem fogom elfelejteni az biztos!

2021. júl. 4. 17:54
 6/11 A kérdező kommentje:

#3 #4


Azt hiszem, hogy én is válogatos vagyok, nem is külsőre, inkább belsőre.

2021. júl. 4. 17:57
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Én azt gondolom, hogy használj ki minden lehetőséget. Az exemet Tinderen ismertem meg, négyéves kapcsolat lett belőle. Az előző exemet szintén interneten ismertem meg. Egyszerűen nem volt ember a környezetemben, akivel szívesen ismerkedtem volna, nem vagyok egy nagy eljárós, társasági ember.

Az a lényeg, hogy ne vedd komolyan. Mármint ne lógj társkeresőn egész nap, hanem szánj rá egy nap 10-30 percet, amennyi kedved van, írj rá arra, aki tényleg szimpi, de semmiképp se vedd magadra, bármi történik. A való életben is, ha odamennél annyi random nőhöz, ahánynak írsz, jó eséllyel pont ugyanannyi kosarat kapnál, mint társkeresőn. Vagy akár mázlid is lehet.

Szerintem élőben az igazira várni csak akkor érdemes, ha amúgy társasági ember vagy, olyan a munkád is, ahol sok emberrel találkozol, stb. Én kis introvertáltként, kevés baráttal, egy kétszemélyes irodában, majdnem home office-ban, nálam általában jóval idősebb, családos ügyfelekkel dolgozva, amúgy belső tulajdonságok terén elég finnyásként, baromira nem sok esélyem lett volna párt találni az interneten kívül. A sors iróniája, hogy végül a páromat egy társasjátékklubban ismertem meg, ahova egy barátom elcsalt, mert nem akart egyedül menni.

De ha olyan helyen dolgozol, ahogy sok a korodbeli csaj, van baráti társaságod, akikkel ide-oda jársz, gyakran jársz emberek közé, olyan hobbijaid vannak, akkor akár érdemes lehet hanyagolni az internetet. De ezt csak te tudod megmondani. Én semmiképpen sem zárnám ki, mert a fene tudja, hogy futok bele véletlenül valakibe.

2021. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Amíg ennyire zárkózott vagy, nem lesznek spontán lehetőségeid, mert ha véletlen lesz, azt is elszalasztod, mint a külföldi lányt pl... Nem kell direktbe társkeresőzni, de azzal sem veszítesz sokat, ha véletlen regisztrálva vagy tinderre, vagy egy egy olyan oldalra, ahol embereket ismerhetsz meg pluszban. Minél több helyen próbálkozol, annyival nőnek az esélyeid is.
2021. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a tanácsodat #7-es.


Én is nagyon intorvertált vagyok, talán teszek a társkeresőkkel még egy próbát.

2021. júl. 4. 18:03
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sem jön be a netes ismerkedés. Az egyik bajom az, hogy túl direkt, túl művi, túl erőltetett és olyan természetellenes az egész. Introvertált, csendesebb típus vagyok és pont azt szokták mondogatni, hogy a net a magamfajtáknak való…. Hát nem tudom, a személyes beszélgetések, az általad is említett spontán szituációk, valamilyen közös tevékenység során kialakult beszélgetések és ilyesmik nekem sokkal jobban bejönnek. A netes beszélgetéseket gyakorlatilag csak végigszenvedem, unom és mindig végig kell menni a sablon témákon, hogy ki vagy, mi vagy, hol élsz, mivel foglalkozol, tanulsz vagy dolgozol, mit dolgozol vagy mit tanulsz, mit szeretsz csinálni a szabadidődben stb., de közben én sem tudnék jobb témát felhozni, mert megmondom őszintén, így rohadtul nem érdekel a másik fél. Látok róla egy képet, esetleg van valami kis leírás és akkor tessék, én ennyivel nem tudok igazából mit kezdeni. Ellenben élőben, személyesen találkozva sokkal könnyebb kapcsolódni a másikhoz.

A másik bajom pedig általában a távolság. Vidéken élek, tehát vagy beállítom, hogy csak a környéken élők között keresek és akkor szinte nem marad senki vagy nem szabok meg határt és akkor több a lehetőség, de nekem nagyobb távolság már nem férne bele, tehát ennek semmi értelme.

2021. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!