Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten szerintetek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten szerintetek sem érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Csak párszor próbáltam, de arra jutottam hogy felesleges, nincs értelme, pedig én kifejezetten helyes srác vagyok, legalábbis ezt a környezetem mondta, de a külsőmmel szerintem nincs probléma...


Érdemes lenne élőben megvárni az igazit?


Igazából az nekem sokkal jobb lenne, hogyha például megyek este haza a munkahelyemről, és mondjuk a lány éppen a kutyáját sétáltatná, és a kutyája odafutna hozzám és utána szóba elegyednénk a lánnyal. Így sokkal jobban tetszene, minthogy ilyen elcseszett társkeresőkön szívezgetni, és még fizetni is azért... Ez az alkalom vajon elfog jönni vagy egy hasonló szituáció vagy nem, mi a tapasztalat?


23 éves vagyok!


2021. júl. 4. 17:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, akkor ez csak időpazarlás. De lehet, hogy nőként is.
2021. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!