Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párom.hu-ról mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom.hu-ról mi a véleményetek? Érdemes ott ismerkedni?

Figyelt kérdés

Véletlenül egy hirdetésükbe botlottam és pont egy olyan csaj képe volt rajt, akit "ismerek" (egy gimibe jártunk, volt közös óránk, de alig váltottunk szót.). A keresztnév stimmel meg az adatai is. Szóval ő lehet az, bár meglepő. Rá mondjuk szívesen írnék. Annyira nem ismer, hogy gáz legyen egy esetleges totális csőd (tehát ha egyáltalán nem válaszol, vagy helyben elutasító), de van valami kiindulópont.


Vagy inkább facebookon írjak rá? (nem vagyunk ismerősök)


Mindegy, azért a társkereső oldalról is érdekelnének vélemények.



2018. szept. 15. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak lehúzás, ne regisztrálj.
2018. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tele van kamuregisztrációval és üzemeltetői bottal. Kerüld!!!
2018. szept. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagy rakás szar.

32/f

2018. szept. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MolotovPunk ***** válasza:

Én fent voltam kb 2 évig az említett oldalon fényképekkel,de nekem egyáltalán nem voltak ott sikereim.Míg máshol voltak azért.Szerintem sok olyan regisztráció van ott,amiket már jó ideje nem is használnak.(Tehát sok felhasználó egyáltalán nem aktív már.)Lényegébe véve szerintem eléggé halott az az oldal.

Társkeresők nagy része amúgy manapság ilyen,persze 1-2 kivétel azért van.Élőben kell ismerkedni.

2018. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!