Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon kirívó eset vagyok én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kirívó eset vagyok én?

Figyelt kérdés

22 vagyok ennek ellenére barátnőm nem volt. Mindenhol azt látni, azt olvasni hogy párkapcsolatban van szinte mindenki, szexel, stb. Olyan rossz érzés hogy nekem még egyikben sem volt részem. Nagyon le tud húzni.

Ismerőseitek között vannak ilyen öreg szüzek, akik nem élték meg ezeket tiniként?:(

Úgy érzem már csak én vagyok ilyen béna. Ti sok hozzám hasonlóról tudnok?

Lemaradva vagyok szerintem:(


2021. júl. 6. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg jobban jársz, ha a karrieredre fókuszálsz, mint erre. Nem vonja el senki a figyelmedet legalább.
2021. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22 évesen nem vagy öreg szűz.. lehet, hogy az átlaghoz képest le vagy maradva, de ez kit érdekel? Ne másokhoz hasonlítsd magad folyton, mert azzal nem leszel előrébb. Mit teszel az ügy érdekében, hogy legyen kapcsolatod? Barátkozz, ismerkedj akár interneten is..:) Ne add fel, sokak kezdik ennyi idősen, csak róluk nem hallassz mert nem ez a "menő"...:)
2021. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Apám 23 évesen vesztette el a szüzességét, és ezt egyáltalán nem tartotta későinek. Semmiben nem befolyásolta az életét. Több barátnője is volt, megházasodott 28 évesen, és ugye gyerekei is lettek.
2021. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Igen, nagyon.. Most mit akarsz hallani vagy mit vársz komolyan? Azt hogy itt a kérdésed láttán megsajnáljanak a lányok és megszánjanak? Istenem ezeket a kérdéseket..szánalmas. 22 éves.. Úristen milyen öreg hallod már mindenről lekéstél.. Úgy beszélsz mintha 50 lennél. És igen, csak te vagy ilyen béna
2021. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%

27 éves koromig nem volt barátnőm. Ha nem qrváztam volna (21 éves koromtól) szűz maradtam volna. 2 kapcsolatom volt, de bőven elég. Most 8 éve vagyok kártyafüggetlen. Csak qrvázok megint. Jobb ez így. Nem aláznak meg, nem ugrasztanak össze a rokonaimmal, nem forgatják ki a mondataimat, nincs mártírkodás, vagy hibáztatás. Nem folyik ki a kezem közűl a pénz. Nincs manipulálás, hiszti, puncibetagadás mert nem mentünk el moziba ARRA a filmre amire Ő akart. Nincs baráti kör ellen hangolás, nem "bdsqrva" minden nő aki nekem köszön.

8 éve szabadultam meg attól, aki teljesen lenullázott anyagilag. Azóta ugyan örököltem is, de a fizetésem is nagyon jó - így félre tudtam mára tenni 7 millát. Mellette havi 100-150E-t elköltök prostikra.

Ez az igazi élet!

Sose bánd, hogy nincs nő. tudom van jó oldala is - nekem is jól esne néha a kandallóm tüze előtt összebújni valakivel egy hideg téli estén, de elfogadtam, hogy Nekem nem ez jutott.

2021. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

Aztán mit vársz így az élettől, ha ennyi idős korodra egy nőt nem tudtál összeszedni? Hm?

Tudod, hogy hívják az olyan férfit aki olyan, mint te? Úgy, hogy kislány. Nem vagy kirívó eset, sok hasonló béna él még a földön.

Én 8 éve vagyok nős, de sokszor most is szarul esik, ha egy nekem tetsző csaj nem akar tőlem semmit. Tudod mit jelent az, ha egy nő nem akar semmit egy férfitól? Azt, hogy nem tekinti férfinak.

Javaslom, első körben keress egy jó kurvát, aztán ha kicsit összekapartad magad, kezdj el dolgozni a belsődön és a külsődön.

2021. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!