Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan vannak még így, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak még így, hogy az élet minden területén sikertelenek? Vagy kirívó eset vagyok? 23F

Figyelt kérdés

Nézzük sorban, mindent leírok, ami most eszembe jut.

Ha már párkapcsolatok témakör, akkor először is, 23 éves vagyok és soha nem volt még párkapcsolatom, sőt kis túlzással a halvány esélye sem merült fel. Mind külsőleg, mind belsőleg taszítom az ellenkező nem képviselőit (fiúkra meg nem vágyom)...eleve elég érdekes a kinézetem, mellé visszahúzódó, csendes, unott, zárkózott vagyok.

Nem születtem valami tehetős családba, amit aztán még tetézett az élet, hogy teljesen szétszakadt.

Az egyetemen olyan szakot választottam, amiről aztán kiderült, hogy kb semmire nem lesz jó, esélytelen elhelyezkedni vele, ami azért is elég szép pofon, mert elég valószínű, hogy sokkal jobb szakokat is el tudtam végezni, mondjuk ezt már nem hiszem, hogy megtudjuk valaha. A munkakeresés terén, mily meglepő, megint nincs szerencsém, bármit csinálok, mindenhol elutasítanak, csak nagyon alacsony fizetéssel járó, önálló tudást lényegében nem igénylő, mindenki által elkerült helyekre tudok bekerülni.

Az egyetlen kiút a tanulás lett volna, egy valamirevaló egyetemen, de hát azt is sikerült elszúrnom, jelenleg pedig nincs lehetőségem ezt korrigálni.

De úgy alapból egy rakás szerencsétlenség vagyok, a közlekedési lámpa mindig akkor vált pirosra, amikor én odaérek, ha megpróbálok lelépni az úttestre, azonnal jön egy autó, holott se előtte, se utána nem látni egyet sem a környéken, bármi a kezembe kerül, eltöröm, kiömlik, kiborul, pont akkor romlik el, ha én kapcsolom be, a vonatokat és buszokat pont lekésem, ha sietek, ha már ott fagyoskodok 20 perce, akkor késnek még fél órát.

Nem értem, mintha teljesen el lennék átkozva! Van még ezzel így valaki?


2018. febr. 19. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semmiképp se keseredj el. Ha gondolod beszélgethetünk. :)

21l

2018. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%

Elõször is miért mentél semmit mondó szakra?

Nem értem az embereket komolyan,jelentkezés elõtt mit csinàltok?


Nem jàrtok utàna mit érdemes tanulni?

Csak jelentkeztek a vakvilàgba?


De ha ràjöttök nincs értelme a szaknak amit tanultok akkor miért végeztek el piacképeset?

Miért nem jelentkeztek màsra?


Kifogàsok fognak jönni gondolom.


Olvass mellette sok Brian Tracyt plusz hallgasd meg Kevin Trudeau a te kívànsàgod a te parancsod hanganyagot.

2018. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért könnyű rossz szakot választani. Én vegyész lettem, ami 18 éves fejjel nem tűnt melléfogásnak, most mégis a fizetésem olyan kevés hogy le sem merem írni.
2018. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
MInden tudást gazdagon lehet kamatoztatni, csak szorgalom es kitartas kell. Ne add fel az almaid soha!
2018. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem igazán láttam bele a dolgokba, a családban, rokoni körben én voltam az első, aki egyetemre ment, a tanáraim nem szóltak semmit, amikor említettem, hova szeretnék jelentkezni. Amikor már rájöttem, hogy sokra nem fogok menni vele, 2 félév választott el a végzéstől és elég sokat kellett volna visszafizetnem az egyetemnek, úgyhogy inkább már befejeztem.

Amúgy meg ez is felfogható szerencsétlenségnek, mert mint mondtam, szinte teljesen vakon döntöttem és belenyúlhattam volna ugyanolyan eséllyel egy sokkal keresettebb szakba is.

2018. febr. 19. 09:26
 6/13 anonim ***** válasza:

"De úgy alapból egy rakás szerencsétlenség vagyok, a közlekedési lámpa mindig akkor vált pirosra, amikor én odaérek, ha megpróbálok lelépni az úttestre, azonnal jön egy autó, holott se előtte, se utána nem látni egyet sem a környéken, bármi a kezembe kerül, eltöröm, kiömlik, kiborul, pont akkor romlik el, ha én kapcsolom be, a vonatokat és buszokat pont lekésem, ha sietek, ha már ott fagyoskodok 20 perce, akkor késnek még fél órát. " Én ilyen vagyok. Már barátkozni sem barátkozom, mert csak idegesítem az embereket vagy a barátság átvált teljesen egyoldalú szarsággá, én leszek az örökös lelki szemetesláda.

sokat szorongsz, nem? Nálam ez is komoly tényező.

2018. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is egy utolsó sikertelen szardarab vagyok. És? Mi van abban? Nem lehet mindenki hűde sikeres.

18/F

2018. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerencsétlenségedet részben pont az idézi elő, hogy ennyire sajnálod magad. Mindennel kapcsolatban csak arról írsz, hogy hogy el vagy átkozva, de azzal kapcsolatban semmit, hogy te mit tettél eddig érte. A nem túl szerencsés külsőt sok mindennel lehet korrigálni, öltözködéssel, előnyös hajviselettel, ápoltsággal, humorral, azzal, hogy jó veled beszélgetni. Mégis először nem ezekre helyezném a hangsúlyt, hanem arra, hogy magadat ne úgy szemléld, mint egy rakás szerencsétlenséget, mert ez kívülről is baromira látszik és ezért kerül el mindenki. Próbálj kapcsolatokat teremteni, barátkozni, légy közvetlen másokkal. A tanulásért mindig lehet tenni egyébként, munka mellett is el lehet végezni piacképesebb képzéseket, de biztos vagyok benne, hogy ha sikerülne megnyílnod, a munkakeresés is könnyebben menne. A búval b*szott embereket, akikről az első percben lerí, hogy gyűlölik magukat, egyszerűen senki nem szereti, egy munkáltatónak meg miért lenne érdekében őket alkalmazni? Olvass ezzel kapcsolatos könyveket, de egy szakember sem válna hátrányodra ahhoz, hogy sikerüljön kicsit kinyílnod saját magad és a világ felé.
2018. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy rossz szakot választottál, mással is megesik. Nem szabad itt leragadni, próbálkozni kell egèszen más munkakörökkel is. A fèrjem bölcsèszkènt vègzett(ez sem èr semmit), ő is rájött, hogy ezzel nem megy semmire, egèszen más területen kezdett el dolgozni, ma már (7,5 èv után) egy külföldi cègnèl hr igazgató. Nálad szerintem alapvető probléma lehet, hogy az önbizalmad nulla, így pedig tènyleg nem sikerül semmi.
2018. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:Andrew Matthews - Legyél boldog most!

Tanulságos könyv.

Végezz el egy másik szakot, miután ennek vége. Hátha van tárgyad, amit akár elfogadnak.

2018. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!