Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van akkor ha csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha csak olyan emberekbe leszek szerelmes akiknek nem jövök be?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta előfordul, hogy beleesek valakibe akit a hideg is kiraz tőlem és nem akar semmit.

Vannak egyszerűen annyira csodálatos ferfiak akik kedvesen szólnak hozzám és hónapokon át beszélünk, nem tudom őket nem szeretni de nem tekintenek rám párként, gyakran még csak haverként sem (bár talan jobban fáj amikor kiderül hogy nekik csak egy jó barát vagyok).

Mit tegyek, hogyan dolgozzam fel? Egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta, hogy már evek óta álombasírom valaki miatt és gyötör a magány.

Olvastam korábban, hogy "lejjebb kell vinni az elvarasokat" de szexre a korosztályomon belül minden ferfit elfogadnék aki látasból ismeri a szappant, de beléjük szeretni nem tudok - ezert nem tudom hogyan vigyem lejjebb ezt a képzeletbeli "lecet" ha a szerelem nálam csak úgy spontan egy hosszabb idő után történik.

Tök boldog lennék ha ki tudnám iktatni ezt a nem kívánatos kémiai folyamatot az életemből, de nem tudom.

28 vagyok, 18 éves korom óta ebben élek, minden más ismerősöm megtalálta a párját, ők nem tudnak segíteni.



2021. júl. 7. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát valahogy tényleg lejjebb kell adni,vagy marad a magány,a vágyakozás.
2021. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Jah, itt valami olyasmi van a háttérben hogy mindig az kell amit nem kaphatsz meg.
2021. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha látod hogy bejössz a pasinak akkor tudat alatt elkezded ignorálni.
2021. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 Oké hogy valahogy, de hogy?

#2 Vagy inkább nem vagyok elég jó annak aki kell.

2021. júl. 7. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
A kettő ugyan az, mindegy hogy hogy forgatjuk a szavakat.
2021. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem nem akarsz ismerkedni?
2021. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy általános tendencia, mindig ez van szinte mindenkivel.
2021. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktátok nézni a Csengetett Mylord c. sorozatot? Ott teljesen ez a szitu. Henry, a legcsúnyább szolgáló fiú szerelmes Ivy-ba, a szolgáló lányba. De Ivy James-be szerelmes, aki a főnöke. James pedig miss Poppy-ba szerelmes, a nemes úrhölgybe.
2021. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!