Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Folyamatosan szerelmes vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan szerelmes vagyok rossz emberekbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy debreceni meleg tinédzser vagyok. Kezdem feladni... Két lépésből áll az összeomlásom, beleszeretek egy srácba,aztán szépen lassan elfogadom hogy az illető nem srácokra bukik. Ilyenkor mindig egy mélypontba kerülök, és aztán kezdődik az ördögi kör elölről. Nem vagyok "meleges", nem latszik rajtam, és nem is tetszenek az ilyen emberek... Mit tegyek szerintetek? Volt már valaki hasonló cipőben?

2020. máj. 1. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szabadulj meg minden érzelemtől, és élj tovább!😛🤣
2020. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen nem tudsz igazán mit tenni barátom. Mindanyiunk volt már szerelmes hetero csávóba de nincs mit tenni. El kell fogadni hogy ez van és kész. Valszeg azért szeretsz bele mert egy kedves aranyos jófej srác. Ha az, akkor ezt küzd le és próbálj meg a barátja lenni, ne veszíts el jó embereket emiatt :) meg hát mint mondtad tini vagy. Ez majd elmúlik egyszer csak.
2020. máj. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen nem tudsz mit tenni. Én is 1 fiú kivételével mindig csak hetero fiúkat szerettem. Most is. Próbálj közben keresni akár társ keresőn is olyan meleg fiút, aki neked megfelelne, akit tudnál szeretni. Ha sikerül találni könnyebb lenne ezt kezelni.
2020. máj. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a válaszom, mint a 2 előzőnek, heteróba soha ne légy szerelmes, nem érdemli meg, te pedig azt keresed hogy viszont szeressenek, akkor csak olyan meleget keress akibe tudsz szerelmes lenni, és vissza is kapod azt.. ez van sajnos, de tényleg nincs értelme hetero fickóba szerelmesnek lenned.
2020. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nehéz, bonyolult dolog minden esetben, de tulajdonképpen igen, ameddig nem fogadod el azt, hogy ez az adott emberrel egyszerűen nem lehetséges, addig csak magadat veted alá kínzásnak.

Az, hogy valaki "meleges", az meg nem egy egyértelmű meghatározás, de gondolj csak bele. Ha létezel te is, akkor miért ne létezhetne hasonló ember? Nagyon sok meleg ember viselkedik ugyanúgy, mint egy heteró, nyilván azon a tényen kívül, hogy meleg. A többsége azoknak a melegeknek, akikkel hosszabban beszéltem (meg önmagamat is számolva) egyébként olyan inkább, hogy ha koncentrálsz, láthatsz egy-két jelet a dologra, de amúgy nem ez az első, amire gondolna a legtöbb ember, ha meglátja az illetőt.

Én is átéltem azt, amit most te élsz át. Azt tudom neked tanácsolni, hogy próbálj meg ismerkedni, lehetőleg olyan helyen, ahol sok az értelmesebb, illetve számodra szimpatikusabb ember. Ezekben az időkben inkább online, de amúgy ez személyes preferencia kérdése, én amúgy is úgy szoktam például. Ha találsz magadnak valakit, és tényleg meg is szereted, akkor úgysem fogsz már mindenkibe beleszeretni csak úgy. Az szerencsére nem úgy működik. :)

Addig pedig ne add fel, túl leszel rajta!

2020. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!