Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti járnatok egy jövőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti járnatok egy jövőre vègző 4 eves kèpzèsben rèszt vevő diplomás ápoló es egeszsegugyi tanar (parhuzamosan vegzem ezeket), 29 èves fèrfival?

Figyelt kérdés
Most is dolgozok, de nem diplomas munkakorben. Debreceni vagyok, nem ismerkedni akarok, csak gondoltam megkerdezem ezt, h mennyire demoralizalo a nok szemeben, ha egy diplomas ferfi 30 evesen majd apolokent vagy oktatokent brutto 350 et fog keresni. Remelem nem csak ez a fontos a noknek.
2021. júl. 8. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Ez nagyon kevés, nem tudnék tervezni veled.
2021. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ok. Csak megkerdeztem.
2021. júl. 8. 12:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol és ez a lényeg.
2021. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2-es valoszinuleg a 400-500 havi keresettel rendelkezokre buko valaszolo akinek volegenye van. Mindenkinek ezt valaszolja bar lehet tobb ilyen valaszolo.


Szerintem ne igy kozelitsd meg ezt a kerdest hanem ugy hogy majd aki epp megtetszik neked es forditva is viszonozza akkor hidd el aki igazan szeret az nem keres majd ilyen kifogasokat hogy azert kell ennyi love mert gondolok az utodnevelesre.


Az olyan kerdesnel is ez volt a valasz hogy mi baj lehet vele hogy nem allnak vele szoba a lanyok szinte mind vagy csunya vagy vagy mert keves a loved valaszt adott.


Szerintem inkabb az a kerdes hogy a munkad miatt mennyi ido az amit egyutt tudtok megélni.

2021. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2: Ha már a provokációra így válaszolsz, akkor szerintem nem lesz veled gond. :) Nagyon sok olyan reakciót a "kedves vagyok" bemutatkozó után, hogy... De aztán csak kibújt az a bizonyos szög a zsákból már kb. a negyedik hsz. után. :)


Meg szerintem nem a pénz a lényeg, hanem a személyiség, remélem nem vagyok kisebbségben, ja és nő sem vagyok, bocsi! :D

2021. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*reakciót láttam már
2021. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

Nekem a foglalkozással, keresettel nem lenne gondom. Azzal, hogy debreceni, igen, mert én Bp-n élek, nem akarok innen elköltözni, ezért helybelit keresek + egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan férfi tetszett eddig külsőre-belsőre, aki nálam fiatalabb volt... lehet, te lennél a kivétel, de nem valószínű.


32N


Ja, a 2. válaszod elég hisztis volt. Ez a "csak megkérdeztem!"... miért nem lehet azt írni, hohy "Értem. Köszönöm, hogy válaszoltál" ahelyett, hogy az első őszinte válaszra ilyet reagálsz?

2021. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
7: Semmilyen hisztis nincs benne, tisztán szmájlik nélkül natúr lereagálta... Szvsz nem kellene feleslegesen beleképzelni ezt. :)
2021. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem zavar, ha valaki azt mondja, hogy bocs, de nem, mert keveset keresel. Van, akinek ez fontos (milyen munkát végez), szóval megértem.
2021. júl. 8. 14:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Eddig mit csináltál? Hogyha az egyetemet 25 évesen kezdted?


Mások akkor kapják a diplomát. És nyugi, keződéként a büdös életben nem fogsz 350-et megkapni ebben a szektorben meg pláne.


Olyan 200 körül a reális, de frissen végzett tanárként 130-as a bértábla.

2021. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!