Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti lenéztek olyan 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti lenéztek olyan 30-as pasit, aki segédmunkásként keres 380-at, mert diplomásként (sok ilyen van, pl rendőrtiszt, ápoló, tanár, vagy rengeteg más állami dolgozó még) nem keresne ennyit?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 17:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mit kéne lenézni mondd már meg.
2021. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Hogy tanult ember létére a megélhetés miatt otthagyta a ,,bérgyilkos" (mármint a fizetésre értem) államot.
2021. jún. 7. 17:46
 3/36 A kérdező kommentje:
állami szektort
2021. jún. 7. 17:47
 4/36 anonim ***** válasza:
21%

Te ma havi 380ezer ft-ért dolgozol, egy hónapban?

Na ne nevetess már!Ilyen pasival se én, se a barátnőim nem állnánk szóba.Ez mire elég manapság, úgy őszintén le tudnád írni, mit tudsz csinálni ekkora fizetésből?

2021. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
82%
Úgy látom ma valaki nagyon rá van állva ezekre a fizetéses kérdésekre. Akik sikertelenek a nőknél, mindig ezzel vágnak vissza, hogy biztos mert alacsony a fizetésük. Borzasztó!
2021. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%
Az én pasim havi 160-at keres bolti árufeltöltőként és nagyon szeretjük egymást.
2021. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%
A 4. válaszoló szerintem pasi :D Vagy elmebeteg :D
2021. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy nézem le,már miért tenném?

A munka,az munka.

Engem nem nagyon érdekel h mennyit keres nem eltartatni akarom magam vele!!!

Ennél más dolgok fontosabbak számomra ami miatt egy pasi vonzó lesz a szememben.

22l

2021. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem nézném le. Paromnak is volt ilyeb időszaka. Hiába volt egyetemi diplomája nem talalt munkát vele, csak kb tenyleg ilyet. Sose neztem le, csinálta is becsülettel, de erzodott rajta hogy tobbet akar elérni. És sokszor volt rossz passzban, meg marcangolta magat. Aztan nekiallt mást tanulni, most jól erzi magat, sikerult masik allast talalnia. Szoval annyit akartam csak ezzel mondani, az egy dolog hogy nekem nem gond. A lenyeg az hogy a másik mit érez, jól erzi magát, vagy nem. Ez nem csak rá hanem az egesz kapcsolatra hatassal van. Ha neked hosszú távon is jó, nem hiszem hogy problemat okoz ismerkedesnel.
2021. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
21%
Nem nézném le, de nem is biztos, hogy leállnék vele. Attól függ, a diplomája mögött van-e tudás, intelligencia, kulturáltság. Ha nincs, akkor diplomával sem kell, ha van, akkor adnék neki esélyt, bár zavarna, hogy milyen diplomás már az, aki nem tud elmenni legalább egy multicéghez vagy valahova és miért kell egy építkezésen keccsölnie.
2021. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!