Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam a tudtára/mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára/mondjam meg a Tescoban az egyik pénztáros lánynak, hogy nagyon bejön? Bővebben lent! 24/F

Figyelt kérdés
A Tescotól 2 percnyi sétára lakok. Már jó pár hete diáklány pénztárosok vannak. Kb 1 hete figyeltem fel az egyik lányra, akit azóta rendszeresen látok az egyik pénztárban. Nagyon megtetszett. Szeretnék vele megismerkedni, aztán ha úgyvan, összejönni. Én a Tescoban soha sem vásárolok, mert 3 nagy élelmiszerlánc van itt egymás mellett és a másik 2-be járok vásárolni. De például tegnap és ma délután is lekísértem az egyik barátomat a tescoba vásárolni és sokszor le is fogom még, mert ő sokat jár a Tescoba. A lánnyal természetesen csak úgy szeretnék beszélni, amikor magamba leszek. Egyébként az üzletsor pont a kasszák előtt van, tehát be se kell mennem a vásárlói részlegre és nem is kell vennem valamit ahhoz, hogy beszélni tudjak vele. Például amikor ma láttam, akkor épp senki sem volt nála csak ült és rám nézett, aztán pedig ivott. Segítsetek légyszi!!!

2021. júl. 8. 15:14
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/184 anonim ***** válasza:
42%

"Szóval segít akkor valaki? Már nagyon régen voltam a Tescoban, nem tudom, hogy azóta egyáltalán ott dolgozik-e még"


Szerintem véletlenül se menj a teszkó közelébe és ki ne derítsd. Szívesen.

2021. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/184 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszokat kérek!!!
2021. szept. 22. 12:28
 123/184 anonim ***** válasza:
91%
Neked? Minek? Vagy szórakozol,vagy hülye vagy.
2021. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/184 A kérdező kommentje:

Szia.

Oké.

Szia.

2021. szept. 22. 20:14
 125/184 A kérdező kommentje:
Szóval hogyan ismerkedjek boltban az ott dolgozó eladó csajjal, hogyha tetszik?🤔 Mit mondjak neki, hogyan kezdeményezzek?🤔
2021. okt. 10. 14:02
 126/184 anonim ***** válasza:
100%

Azóta ezen megy a huzavona.

ÓÓ atya gatya.


Összenéztetek ez jó jel, de ebből még nem tudod hogy akkor szimpatikus vagy -e vagy nem. Kicsit igen, de hogy kommunikálni tudtok -e.

Légy férfi.


2 opció van.


1, Odamész nem köntörfalazol, és megkérdezed tőle amit kell szépen udvariasan. Nagyon szépnek találod, eljönne -e veled randevúra.

Elég direkt de sok esetben csak erre van lehetőséged.


2, Átszoksz ebbe a boltba... Akkor mész oda mikor nem sokan vannak, sőt nála lehetőleg senki. Így is izgulós lesz :)

Köszönsz neki, intézi a kasszát, ha bénázol kicsit se lesz gond.

Nó para. Megkérdezel valamit, tudom is én mindig ilyen sokan vannak?

Nehéz a beosztás, vagy mikor vannak sokan? Meddig kell dolgozni? Végén meg bedobsz olyat hogy és mindig ilyen szép lányokat alkalmaznak itt? :) Bla bla. Sokáig nem fogod tudni szóval tartani, mert lehet szólnak neki, vagy jön egy vevő, szóval ha nem akarsz direkt lenni akkor csak pár mondat, meglátod hogyan fogadja hogyan reagál, nyitott -e a beszélgetésre. Másnap már ismerős leszel, mosolyogni fog ha meglát, köszönhetsz. Úr isten mikorra jársz dolgozni? Reggel hideg volt... Meddig kell bent lenni ilyenkor. Aham. Lenne kedved beülni beszélgetni pihenni munka után ide meg ide? :)

Mehetsz hozzá többször is. Vásárlással gyorsan leküzdöd az ürügyet, ki kell fizetni oda kell menj hozzá...

Nőknél nem az a lényeg feltétlenül hogy miről beszélgettek, hanem hogy beszélgessetek :) Ha beszédes akkor viszonylag hamar ő fogja vezetni a társalgást, csacsog majd mindenről :)


Légy férfi :)


Nem tudom minek vártál ilyen sokat, más lesz olyan aki oda megy és annyi.

2021. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/184 A kérdező kommentje:

#126 nagyon szépen köszönöm a válaszod!!! Igazán hasznos válasz volt!!! Nagyon sok haszontalan válaszoló példát vehetne a #126-osról!!!

Ui: ment a zöld kéz!!!

2021. okt. 15. 13:00
 128/184 anonim ***** válasza:
76%
Még mindig nem mentél oda?? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. okt. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/184 anonim ***** válasza:
91%
Láttad, hogy a boltos csajnak titokzoknia és nagy bimbóudvara van? Pizzafutárként és autóból bömbölő zenével sem tudtál becsajozni? Mi van azzal a lánnyal akivel egy lakótelepen laktok Egerben, és mindig figyelted?
2021. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/184 A kérdező kommentje:
Sajnos nyár óta már nem látom ott azt a lányt. Mit tudok most tenni?
2021. dec. 5. 13:34
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!