Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam a tudtára/mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára/mondjam meg a Tescoban az egyik pénztáros lánynak, hogy nagyon bejön? Bővebben lent! 24/F

Figyelt kérdés
A Tescotól 2 percnyi sétára lakok. Már jó pár hete diáklány pénztárosok vannak. Kb 1 hete figyeltem fel az egyik lányra, akit azóta rendszeresen látok az egyik pénztárban. Nagyon megtetszett. Szeretnék vele megismerkedni, aztán ha úgyvan, összejönni. Én a Tescoban soha sem vásárolok, mert 3 nagy élelmiszerlánc van itt egymás mellett és a másik 2-be járok vásárolni. De például tegnap és ma délután is lekísértem az egyik barátomat a tescoba vásárolni és sokszor le is fogom még, mert ő sokat jár a Tescoba. A lánnyal természetesen csak úgy szeretnék beszélni, amikor magamba leszek. Egyébként az üzletsor pont a kasszák előtt van, tehát be se kell mennem a vásárlói részlegre és nem is kell vennem valamit ahhoz, hogy beszélni tudjak vele. Például amikor ma láttam, akkor épp senki sem volt nála csak ült és rám nézett, aztán pedig ivott. Segítsetek légyszi!!!

2021. júl. 8. 15:14
 141/184 anonim ***** válasza:
94%

#139

2 lehetőséged van


1, - elszalasztottad és túllépsz a dolgon.

2, - Olyat keresel a tesco -ban aki ismerte (Ehhez fel kell kötni a bugyogót, egyrészt el kell mondani annak az embernek hogy miért keresed a lányt, majd ha meglesz hogy kb hol merre lakik, jár iskolába, telefonszám - attól függ mit tudsz szerezni - akkor meg kényszer helyzetben leszel azonnal a lány előtt... Ugye érted? lesz egy telefonszámod és ide jössz kérdezni hogy mit mondj neki. Telefonon már nem sok mindent lehet kezdeni, ráadásul a csajnak te egy idegen ember leszel akinek max a hangja lesz a telefonban. HA meg megmondják hol van merre és látod az útcán lesz 2 perced odamenni és kb kész tények elé állítani.)


Ha előtte nem mentél oda, és most is mindig mástól várod a segítséget, nem tudom a 2-ik opcióra lesz -e elegendő bátorságod. Ja és készülj fel hogy ha minden klappol a lány akkor is mondhatja hogy hagyjál béékén azt se tudom ki vagy.


Senki nem fogja megoldani helyetted, neked kell.

Van -e bátorságod lépni valamit vagy nincs... Ez a kérdés már csak...


126, 136, 138 voltam...

2021. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/184 A kérdező kommentje:
Van bátorságom igen! Nem félek a feladattól. Már csak az a kérdés, hogy kitől szerezzek információt a csajról? Én vevőszolgálatra gondoltam.
2021. dec. 13. 14:12
 143/184 anonim ***** válasza:
91%
Július óta vagy béna, most meg hirtelen van bátorságod? 😆😆😆
2021. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/184 A kérdező kommentje:
Mindig is volt bátorságom... nem bátorság kérdése
2021. dec. 13. 19:09
 145/184 anonim ***** válasza:
89%
Visszaolvasható a bénázásod és a gyávaságod, legalább ne hazudj. 😆😆😆😆
2021. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/184 A kérdező kommentje:
Segítsetek már végre emberek
2021. dec. 13. 20:34
 147/184 A kérdező kommentje:
Ma látta az egyik ismerősöm a csajt és még ott dolgozik.
2021. dec. 14. 20:45
 148/184 anonim ***** válasza:
85%
Akkor minden rendben. Molett amúgy a csaj?
2021. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/184 A kérdező kommentje:
Nagyon molett. De ez mit számít?
2021. dec. 17. 19:12
 150/184 anonim ***** válasza:
89%
Nem hangzik szépen, de a molettek kevesebb embernek jönnek be külsőre, így több esélyed van, de csak ha lépsz.
2021. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!