Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rájöttem mi kell a nőknek, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem mi kell a nőknek, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

..várj egy kicsit

..

..

..

..

..



Az, hogy más férfiak szemében tisztelettel nézzenek rá, tehát lényegében, nem is a nőknek kell megfelelnie egy férfinak ahhoz, hogy bejöjjön neki, hanem azt kell elérnie, hogy a vele egyneműek tiszteljék


Ezért érdemes letenni arról, hogy bejöjj bárkinek is mert még ha el is éred, úgy sem tart sokáig, ha nincs meg az az életedben, hogy a veled egyneműek tisztelnek


2021. júl. 9. 13:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
16%
Ram igaz.. az erosebb kutya b@szik es nekem a legerosebb kell 😏
2021. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%

Így van kérdező. Lehetsz a nővel bunkó, verheted, alázhatod, a lényeg, hogy a férfiak tiszteljenek téged, hisz akkor jössz be neki...

Hogy lehet mindig ilyen egydimenziós megoldással előrukkolni. Ez a legtöbb esetben tárgyaknál nem jön be, hát akkor emberekre alkalmazni, akik összetettek, sokfélék. Igen, képzeld, a nők is. Ez meg a másik: "a nők ilyenek, a nők erre meg erre vágynak stb." Ilyen nincs, a legtöbben egyedi ízléssel, nézetekkel, vágyakkal rendelkeznek. Nem lehet ilyen általánosságba besorolni egy egész nemet 😀

28/F

2021. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
51%
11 te kutyákkal csinálod? Fuuuuuj
2021. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez előny a párkeresésben, ahogy a #4 is írja azért az mindenképp jó, ha tisztában van magával a fickó, de nőként nekem az mondhatni mellékes, hogy más férfiak hogy viszonyulnak a páromhoz. Örülök neki, ha tisztelik, ha megbecsült tagja a társadalomnak, de nem ez alapján döntöm el, hogy leélem-e vele az életem vagy sem.
2021. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

14-es


Van egy elképzelésem, azért találod mellékesnek, mert akit érdekesnek találsz, azt alapból tisztelik a férfi társai


Tehát, ha nem tisztelné senki, csak egy magában ellenne és építené az életét, akkor reálisan látva, hogyan látsz meg benne valamit amit az őt körülvevő emberek közül senki sem látott meg?

2021. júl. 9. 14:47
 16/25 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttem a párommal, nagyon fiatalok voltunk, és egyáltalán nem tisztelték még a saját haverjai sem, sőt, még olyan is volt, hogy az egyik félrészegen nem akarta megenni a kajáját, és felkínálta a páromnak, de előtte ráköpött, hogy "tessék, egyed, te cigány". Az egyetemen is alig voltak barátai, az egyik szobatársa még röhögcsélt is rajta, kibeszélte másokkal.

Ő pedig kizárta az életéből ezeket az embereket.

Mostanra a munkájában megbecsülik, kollégái tisztelik, szeretik de még mindig nem nagyon vannak barátai. Amikor más f.aszkalapok rámhajtanak, zsigerből sz.arnak a páromra, egy 40 körüli fazon még ki is mondta, hogy neki nem vetélytárs, szóval ne csodálkozzak, hogy nem érdekli, hogy foglalt vagyok.


Engem mindez nem érdekel, én ugyanúgy szeretem és tisztelem, végig így tettem. Amit leírtam, az nem őt minősíti, hanem a többieket.

2021. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

16-os, de ez nem egy megszokott viselkedés a nőktől, ezt hogyan látod?


Vagy azt mondod, hogy aki férfiként így látja, azzal valami gond van, mert a nőknek általában nem az számít, hogy mások mennyire tisztelik, hanem, hogy ő milyen?

2021. júl. 9. 14:58
 18/25 anonim ***** válasza:
#15 Azta, szép önigazolás 😂
2021. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
ez kb kis gyerek kortól így van, a nők azt fedezik fel aki a haverjai előtt a nagymenő szerepet játsza és központba helyezi magát.. ezek eddig is léteztek semmi új.
2021. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
19es, ez eléggé sokszor beigazolódott nekem is, olyan történet amit a 16-os beszélt viszont az az oldal amit a disney mesékből hallunk, majd utána megismerjük a való életet és rájövünk, hogy azért ez nem így működik
2021. júl. 9. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!